MasterChef: Γυμνοί Πορφύρης και Πωλίνα κάτω από τα σκεπάσματα

21:18 - 30/03/2023

Πιο δύσκολο από ποτέ έμοιαζε το… ξύπνημα στο σπίτι του MasterChef όπως παρακολουθήσαμε το βράδυ της Πέμπτης στο νέο επεισόδιο […] The post MasterChef: Γυμνοί Πορφύρης και Πωλίνα κάτω από τα σκεπάσματα appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Masterchef 2023: Πορφύρης και Πωλίνα γυμνοί κάτω από τα σκεπάσματα – Η ομαδική δοκιμασία τους «έπιασε στον ύπνο»

Μια διαφορετική Ομαδική Δοκιμασία περίμενε τους παίκτες του Masterchef 2023 στο επεισόδιο που είδαμε σήμερα, Πέμπτη. Οι κριτές στην κυριολεξία αιφνιδίασαν τους 16 επίδοξους MasterChefs, και τους «έπιασε στον ύπνο». Για πρώτη φορά η Ομαδική Δοκιμασία έγινε στο σπίτι που φιλοξενεί τους διαγωνιζόμενους και οι ρόλοι αντιστράφηλαν, αφού οι παίκτες ήταν οι οικοδεσπότες και οι ... Περισσότερα To άρθρο Masterchef 2023: Πορφύρης και Πωλίνα γυμνοί κάτω από τα σκεπάσματα – Η ομαδική δοκιμασία τους «έπιασε στον ύπνο» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

MasterChef: Γυμνοί Πορφύρης και Πωλίνα κάτω από τα σκεπάσματα

«Το βρακί μου που είναι;»

Διαβάστε το στο in.gr

MasterChef: Γυμνοί κάτω από τα σκεπάσματα o Πορφύρης και η Πωλίνα

Με νέο επεισόδιο επέστρεψε το MasterChef απόψε, Πέμπτη 30/3 μέσα από τη συχνότητα του Star.  Οι To άρθρο MasterChef: Γυμνοί κάτω από τα σκεπάσματα o Πορφύρης και η Πωλίνα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

MasterChef 7: Ο Πορφύρης και η Πωλίνα κοιμούνται χωρίς ρούχα κάτω από τα σκεπάσματα

MasterChef 7: Ο Πορφύρης και η Πωλίνα γυμνοί κάτω από τα σκεπάσματα, αλλά όχι στο ίδιο κρεβάτι.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

MasterChef: Γυμνοί Πορφύρης και Πωλίνα κάτω από τα σκεπάσματα (vid)

«Το βρακί μου που είναι;»

Διαβάστε το στο to10.gr

MasterChef: Γυμνοί Πορφύρης και Πωλίνα κάτω από τα σκεπάσματα – «Πού είναι το εσώρουχό μου;»

Χαμός στο σπίτι του MasterChef το βράδυ της Πέμπτης με τον Πορφύρη και Πωλίνα που είναι γυμνοί. Ένα περίεργο περιστατικό είδαμε το βράδυ της Πέμπτης στο νέο επεισόδιο του ριάλιτι μαγειρικής που ήρθε στους τηλεοπτικούς μας δέκτες μέσα από το πρόγραμμα του STAR. Και αυτό μιας και όλοι οι παίκτες κλήθηκαν να σηκωθούν πριν καν […] The post MasterChef: Γυμνοί Πορφύρης και Πωλίνα κάτω από τα σκεπάσματα – «Πού είναι το εσώρουχό μου;» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Απίστευτο περιστατικό στο MasterChef: Η κάμερα «τσάκωσε» τον Πορφύρη και την Πωλίνα γυμνούς κάτω από τα σκεπάσματα

Οι κάμερες του MasterChef αιφνιδίασαν τους παίκτες στο επεισόδιου της Πέμπτης 30 Μαρτίου καθώς εισέβαλλαν από τις 7 το πρωί στα δωμάτια. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να τσακώσουν κάποιους γυμνούς κάτω από τα σκεπάσματα. Προφανώς φρόντισαν να μην ξεσκεπαστούν αλλά ενημέρωσαν για την κατάσταση. Συγκεκριμένα η Πωλίνα Βετσίνοβα ακούγεται να λέει «εγώ δεν φοράω ρούχα […] The post Απίστευτο περιστατικό στο MasterChef: Η κάμερα «τσάκωσε» τον Πορφύρη και την Πωλίνα γυμνούς κάτω από τα σκεπάσματα appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»