Στέλιος Διονυσίου: «Δεν ήξερα ότι ο Διαμαντής τραγουδάει, το έμαθα από τα περιοδικά και έπαθα σοκ»

10:16 - 31/03/2023

Μία κοινή συνέντευξη στο MEGA Καλημέρα παραχώρησαν τα αδέλφια Διονυσίου. Ο Στέλιος, ο Άγγελος και ο Διαμαντής Διονυσίου μίλησαν στον […] The post Στέλιος Διονυσίου: «Δεν ήξερα ότι ο Διαμαντής τραγουδάει, το έμαθα από τα περιοδικά και έπαθα σοκ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στέλιος Διονυσίου: «Δεν ήξερα ότι ο Διαμαντής τραγουδάει, το έμαθα από ένα περιοδικό στο περίπτερο κι έπαθα σοκ»

Τα αδέλφια Διονυσίου παραχώρησαν κοινή συνέντευξη στο MEGA Καλημέρα και εκεί ο Στέλιος, ο Άγγελος και ο Διαμαντής Διονυσίου μίλησαν στον δημοσιογράφο Κώστα Τσουρό για την πορεία τους στη μουσική και φυσικά για τις αναμνήσεις από τον πατέρα τους, Στράτο. Τα αδέλφια Διονυσίου παραχώρησαν κοινή συνέντευξη στο MEGA Καλημέρα και εκεί ο Στέλιος, ο Άγγελος και ο Διαμαντής Διονυσίου μίλησαν στον δημοσιογράφο Κώστα Τσουρό για την πορεία τους στη μουσική και φυσικά για τις αναμνήσεις από τον πατέρα τους, Στράτο. «Εγώ γεννήθηκα στο πατρικό μας, μεγάλωσα εδώ και γύρισα όταν χώρισα με την πρώην σύζυγό […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Στέλιος Διονυσίου: «Έμαθα ότι ο Διαμαντής τραγουδάει από τα περιοδικά και έπαθα σοκ»

«Εγώ γεννήθηκα στο πατρικό μας, μεγάλωσα εδώ και γύρισα όταν χώρισα με την πρώην σύζυγό μου. Το πατρικό σπίτι είναι η φωλίτσα σου», δηλώνει ο Στέλιος Διονυσίου

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»