Ταμίλα Κουλίεβα: «Δεν ήταν καθόλου δύσκολο το διαζύγιο μου»

12:40 - 31/03/2023

Η ηθοποιός, Ταμίλα Κουλίεβα παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και στον Αλέξη Μίχα. Η Ταμίλα Κουλίεβα αρχικά μίλησε για το […] The post Ταμίλα Κουλίεβα: «Δεν ήταν καθόλου δύσκολο το διαζύγιο μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ταμίλα Κουλίεβα: Δεν ήταν καθόλου δύσκολο το διαζύγιο μου και συνεργαστήκαμε άριστα με τον πρώην σύζυγό μου

«Προς το παρόν δεν σκοπεύω να παντρευτώ ξανά αλλά ποτέ μην λες ποτέ» δήλωσε η Ταμίλα Κουλίεβα. Την Ταμίλα Κουλίεβα συνάντησε ο Αλέξης Μίχας για το Πάμε Δανάη και μίλησε για τις τηλεοπτικές σειρές που έχει λάβει μέρος, αλλά και το διαζύγιό της, «Κάθε φορά που ξεκινώ καινούργιο “ταξίδι” δεν ξέρω πού θα με βγάλει. ... Περισσότερα To άρθρο Ταμίλα Κουλίεβα: Δεν ήταν καθόλου δύσκολο το διαζύγιο μου και συνεργαστήκαμε άριστα με τον πρώην σύζυγό μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ταμίλα Κουλίεβα: Η εξομολόγηση για την προσωπική ζωή της – «Δεν ήταν καθόλου δύσκολο το διαζύγιό μου»

Η Ταμίλα Κουλίεβα παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» και στον Αλέξη Μίχα. Η γνωστή ηθοποιός To άρθρο Ταμίλα Κουλίεβα: Η εξομολόγηση για την προσωπική ζωή της – «Δεν ήταν καθόλου δύσκολο το διαζύγιό μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»