Θανάσης Ευθυμιάδης: «Περνάω μία δύσκολη περίοδο»

19:54 - 31/03/2023

Μία διαφορετική ανάρτηση από αυτές που μας έχει συνηθίσει έκανε σήμερα (31/3) το απόγευμα ο Θανάσης Ευθυμιάδης στον προσωπικό του…Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης σκαρφαλωμένος στα δέντρα: «Περνάω μία δύσκολη περίοδο»

Μία διαφορετική ανάρτηση από αυτές που μας έχει συνηθίσει έκανε σήμερα (31/3) το απόγευμα ο Θανάσης Ευθυμιάδης στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram. Ο αγαπημένος ηθοποιός πόσταρε μια φωτογραφία του στην οποία τον είδαμε να είναι σκαρφαλωμένος πάνω σε ένα δέντρο και μας ενημέρωσε ότι περνάει μια δύσκολη περίοδο της ζωής του. «”Περνάω μία δύσκολη […] The post Ο Θανάσης Ευθυμιάδης σκαρφαλωμένος στα δέντρα: «Περνάω μία δύσκολη περίοδο» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης σκαρφάλωσε σε δέντρο και είπε πως περνάει μια δύσκολη περίοδο

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης απευθύνθηκε στους followers του στα social media που δηλώνουν ότι διανύουν δύσκολη περίοδο στη ζωή τους, διευκρινίζοντας πως δεν είναι μόνοι, «το 98% των ανθρώπων που κατοικούν σε όλη τη γη (κι εγώ μαζί), νιώθουμε το ίδιο». Περνάω μία δύσκολη περίοδο «Περνάω μία δύσκολη περίοδο. Όλα γύρω μου αλλά και μέσα μου, αλλάζουν και δεν ξέρω πλέον ποιον να εμπιστευτώ» ανέφερε στην ανάρτησή του, σημειώνοντας πως είναι κάτι που διαβάζει συχνά στα σχόλια των ακολούθων του. «Με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας, θέλει μεγάλη αναισθησία, για να μπορείς μόνιμα να αδιαφορείς. Η τεχνολογία μάς ενημερώνει αμέσως, για κάτι που συμβαίνει στην άλλη πλευρά του πλανήτη. Μία διαρκής

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Περνάω μία δύσκολη περίοδο»

Μία διαφορετική ανάρτηση από αυτές που μας έχει συνηθίσει έκανε σήμερα (31/3) το απόγευμα ο Θανάσης Ευθυμιάδης στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Περνάω μία δύσκολη περίοδο»

Μία διαφορετική ανάρτηση από αυτές που μας έχει συνηθίσει έκανε…

Διαβάστε το στο onsports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση