Τριαντάφυλλος: «Πυρά» κατά Μαρτίκα - «Με το παιδί μου δεν παίζεις, θα σε καταπιώ φίλε»

14:14 - 01/04/2023

Ο τραγουδιστής σχολίασε πως ο Κωνσταντίνος Βασάλος «σίγουρα είναι ο νούμερο ένα τηλεφωνάκιας του Survivor».Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πυρά Τριαντάφυλλου κατά Σπύρου Μαρτίκα: «Με το παιδί μου δεν παίζεις, θα σε καταπιώ»

Ο τραγουδιστής Τριαντάφυλλος μίλησε για το Survivor, τον Σπύρο Μαρτίκα και τον Κωνσταντίνο Βασάλο εκτοξεύοντας «πυρά» προς όλες τις μεριές. Συγκεκριμένα, ο Τριαντάφυλλος μίλησε στην κάμερα του Open λέγοντας πως φέτος το Survivor έχει γίνει Masterchef: «Πρέπει να το αλλάξουν, δεν είναι Survivor αυτό. Τρώνε όλοι, μιλάνε όλοι… βλακεία έκανα έπρεπε να πάω κι εγώ» ... Περισσότερα To άρθρο Πυρά Τριαντάφυλλου κατά Σπύρου Μαρτίκα: «Με το παιδί μου δεν παίζεις, θα σε καταπιώ» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Πυρ και μανία με Μαρτίκα ο Τριαντάφυλλος: «Με το παιδί μου δεν παίζεις, θα σε καταπιώ» (vid)

Έξαλλος με τον Σπύρο Μαρτίκα ο Τριαντάφυλλος, ο οποίος για μια ακόμα φορά απασφάλισε.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Τριαντάφυλλος κατά Μαρτίκα: Με το παιδί μου δεν παίζεις, θα σε καταπιώ

Ο Τριαντάφυλλος μίλησε στο Open Weekend και στην Βίκυ Δέτσικα για το φετινό Survivor κι όσα είπε για τον ίδιο ο Σπύρος Μαρτίκας. «Πρέπει να το αλλάξουν, δεν είναι Survivor αυτό. Τρώνε όλοι, μιλάνε όλοι… βλακεία έκανα έπρεπε να πάω κι εγώ» και συνέχισε λέγοντας πως ο Κωνσταντίνος Βασάλος «σίγουρα είναι ο νούμερο ένα τηλεφωνάκιας του Survivor». «Να το εξηγήσω στον κόσμο. Αν έλεγε ότι ο Ντάφυ με το τραυματισμένο πόδι, οκ. Άφησε τη λέξη… με τον Τριαντάφυλλο που ήταν άρρωστος και πάει ο γιος μου στο σχολείο και του λένε τα παιδάκια τι έχει ο μπαμπάς σου και είναι άρρωστος και έρχεται και μου λέει “μπαμπά τι έχεις και είσαι άρρωστος” και μου γύρισε το κεφάλι. Δεν παίζεις με αυτά, με το παιδί μο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Έξαλλος ο Τριαντάφυλλος με τον Μαρτίκα! «Με το παιδί μου δεν παίζεις, θα σε καταπιώ!»

Με αφορμή το All Star Survivor, ο Τριαντάφυλλος εξαπέλυσε νέα επίθεση κατά του Σπύρου Μαρτίκα, μετά από ένα συμβάν στο σχολείο του γιου του, Νικόλα.Με αφορμή το All Star Survivor, ο Τριαντάφυλλος εξαπέλυσε νέα επίθεση κατά του Σπύρου Μαρτίκα, μετά από ένα συμβάν στο σχολείο του γιου του, Νικόλα.Ειδικότερα, σε δηλώσεις του στο «Open Weekend» ο γνωστός τραγουδιστής σχολιάζοντας τις εξελίξεις στο «Survivor All Star» είπε: «Πρέπει να το αλλάξουν, δεν είναι Survivor αυτό. Τρώνε όλοι, μιλάνε όλοι… βλακεία […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τριαντάφυλλος κατά Μαρτίκα: «Με το παιδί μου δεν παίζεις, θα σε καταπιώ»

Ο Τριαντάφυλλος μίλησε στο Open Weekend και στην Βίκυ Δέτσικα για το φετινό Survivor κι όσα είπε για τον ίδιο […] The post Τριαντάφυλλος κατά Μαρτίκα: «Με το παιδί μου δεν παίζεις, θα σε καταπιώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

«Χείμαρρος» ο Τριαντάφυλλος για τον Μαρτίκα: Με το παιδί μου δεν παίζεις. Θα σε καταπιώ φίλε»

Ξέσπασε ο Τριαντάφυλλος κατά του Σπύρου Μαρτίκα. Ο πρώην παίκτης του Survivor μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής Open Weekend σχολίασε όλα όσα συμβαίνουν στον φετινό κύκλο του ριάλιτι ενώ απάντησε και στον Σπύρο Μαρτίκα για τη φράση «με τον Τριαντάφυλλο που ήταν άρρωστος…». «Να το εξηγήσω στον κόσμο. Αν έλεγε ότι ο Ντάφυ με το τραυματισμένο πόδι, οκ. […] The post «Χείμαρρος» ο Τριαντάφυλλος για τον Μαρτίκα: Με το παιδί μου δεν παίζεις. Θα σε καταπιώ φίλε» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr

Τριαντάφυλλος εναντίον Μαρτίκα: «Με το παιδί μου δεν παίζεις, θα σε καταπιώ»

Ο Τριαντάφυλλος εξαπέλυσε νέα επίθεση κατά του Σπύρου Μαρτίκα, με αφορμή ένα συμβάν στο σχολείο του γιου του, Νικόλα. Σε δηλώσεις του στο «Open Weekend» ο τραγουδιστής σχολίασε τις εξελίξεις στο «Survivor All Star» και είπε: «Πρέπει να το αλλάξουν, δεν είναι Survivor αυτό. Τρώνε όλοι, μιλάνε όλοι… βλακεία έκανα έπρεπε να πάω κι εγώ» […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Τριαντάφυλλος κατά Μαρτίκα: "Με το παιδί μου δεν παίζεις, θα σε καταπιώ"

"Πάει ο γιος μου στο σχολείο και του λένε τα παιδάκια τι έχει ο μπαμπάς σου και είναι άρρωστος και έρχεται και μου λέει “μπαμπά τι έχεις και είσαι άρρωστος” και μου γύρισε το κεφάλι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση