Μαρίζα Ρίζου: «Έχω μια άρνηση να αποδεχτώ ότι κάποιος έχει τη στιγμή του»

00:50 - 02/04/2023

Η Μαρίζα Ρίζου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της ΕΡΤ2, Art Week προκειμένου να συναντήσει την Λένα Αρώνη τη νύχτα του […] The post Μαρίζα Ρίζου: «Έχω μια άρνηση να αποδεχτώ ότι κάποιος έχει τη στιγμή του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίζα Ρίζου: «Έχω μια άρνηση να αποδεχτώ ότι κάποιος έχει τη στιγμή του»

Η Μαρίζα Ρίζου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της ΕΡΤ2...

Διαβάστε το στο Zougla

Μαρίζα Ρίζου: Έχω μια άρνηση να αποδεχτώ ότι κάποιος έχει τη στιγμή του

Η Μαρίζα Ρίζου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της ΕΡΤ2, Art Week προκειμένου να συναντήσει την Λένα Αρώνη τη νύχτα του Σαββάτου. Μέσα σε όλα, η γνωστή ερμηνεύτρια αναφέρθηκε στα πρώτα της βήματα και την διαχείριση της επιτυχίας στην καλλιτεχνική της διαδρομή. Πιο συγκεκριμένα, η Μαρίζα Ρίζου εξομολογήθηκε πως «μετά την συμμετοχή στο X Factor δεν κατάλαβα καθόλου την μεγάλη αναγνωρισιμότητα και μάλλον έχω μια άρνηση να αποδεχτώ ότι κάποιος έχει τη στιγμή του. Γιατί αυτό αναπόφευκτα θα το ακολουθήσει η πτώση. Δηλαδή θέλω να πω πως όταν κάποιος είναι σε μια κορυφή ή σε μια φοβερή στιγμή, ας το πούμε, δεν μπορεί να παραμείνει εκεί οπότε μετά αναπόφευκτα θα αρχίσει πιθανά μια καθοδική πορ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρίζα Ρίζου: «Έχω μια άρνηση να αποδεχτώ ότι κάποιος έχει τη στιγμή του»

Η Μαρίζα Ρίζου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της ΕΡΤ2, Art Week προκειμένου να συναντήσει την Λένα Αρώνη. Η γνωστή ερμηνεύτρια μέσα σε όλα αναφέρθηκε στα πρώτα της βήματα και την διαχείριση της επιτυχίας στην καλλιτεχνική της διαδρομή. Συγκεκριμένα, η Μαρίζα Ρίζου εξομολογήθηκε πως «μετά την συμμετοχή στο X Factor δεν κατάλαβα καθόλου την μεγάλη αναγνωρισιμότητα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»