Ο Γιάννης Παπαμιχαήλ σπάει τη σιωπή του για τον Γιώργο Λιάνη: «Θα λογοδοτήσει στα δικαστήρια»

08:12 - 02/04/2023

Με ανάρτηση που έκανε ο Γιάννης Παπαμιχαήλ στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook, απάντησε για τον Γιώργο Λιάνη, τονίζοντας χαρακτηριστικά […] The post Ο Γιάννης Παπαμιχαήλ σπάει τη σιωπή του για τον Γιώργο Λιάνη: «Θα λογοδοτήσει στα δικαστήρια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Γιάννης Παπαμιχαήλ σπάει τη σιωπή του για τον Γιώργο Λιάνη: «Θα λογοδοτήσει στα δικαστήρια»

Ο Γιάννης Παπαμιχαήλ μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο...

Διαβάστε το στο Zougla

Ο Γιάννης Παπαμιχαήλ σπάει τη σιωπή του για τον Γιώργο Λιάνη: «Θα λογοδοτήσει στα δικαστήρια»

Ο Γιάννης Παπαμιχαήλ μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook απάντησε στον Γιώργο Λιάνη, τονίζοντας χαρακτηριστικά πως δεν θα κάνει πίσω και πως  οι δυο τους θα τα πούνε στα δικαστήρια, μετά τα όσα είπε πρόσφατα για τη μητέρα του, την Αλίκη Βουγιουκλάκη. «Είναι αργά και οι περισσότεροι θα διαβάσετε το κείμενο αυτό, μόλις […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιάννης Παπαμιχαήλ: «Σπάει» τη σιωπή του για τον Γιώργο Λιάνη – Στο στόχαστρό του και ο Κώστας Τσουρός

Τη σιωπή του αποφάσισε να «σπάσει» ο Γιάννης Παπαμιχαήλ ο οποίος, όπως έχει γίνει γνωστό, έχει To άρθρο Γιάννης Παπαμιχαήλ: «Σπάει» τη σιωπή του για τον Γιώργο Λιάνη – Στο στόχαστρό του και ο Κώστας Τσουρός δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γιάννης Παπαμιχαήλ: «Δεν κάνω πίσω ο Γιώργος Λιάνης θα λογοδοτήσει στα δικαστήρια»

Αγωγή και μήνυση κατά του Γιώργου Λιάνη κατέθεσε ο Γιάννης Παπαμιχαήλ, μετά δηλώσεις του για την ερωτική σχέση που διατηρούσε στο παρελθόν με την Αλίκη Βουγιουκλάκη.  Ο Γιώργος Λιάνης μιλώντας στην εκπομπή «Τετ α τετ» αναφέρθηκε στην Αλίκη Βουγιουκλάκη, λέγοντας: «Η Αλίκη ήταν η μεγαλύτερη Ελληνίδα star. Η σχέση μας ήταν άριστη, έως και σε μια περίοδο ερωτική. Μια μικρή περίοδο. Την […] The post Γιάννης Παπαμιχαήλ: «Δεν κάνω πίσω ο Γιώργος Λιάνης θα λογοδοτήσει στα δικαστήρια» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr

Ο Γιάννης Παπαμιχαήλ θέλει χρήματα για να κάνει δηλώσεις σε εκπομπές

Το τζάμπα έχει ‘ πεθάνει ‘ προ πολλού. Πολύ δύσκολα θα πάω πια σε κάποια εκπομπή,που με θέλει καλεσμένο γιατί θα κάνει υψηλά νούμερα , και εγώ από την πλευρά μου, δεν θα πάω, εάν δεν ικανοποιηθούν και οι δικές μου απαιτήσεις .Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»