Αντίνοος Αλμπάνης: Όταν τελειώνει μια σχέση κουβαλάω θλίψη και ματαίωση

19:54 - 02/04/2023

Ο Αντίνοος Αλμπάνης αναφέρθηκε στη ζωή του και τον τρόπο που αντιμετωπίζει τον χωρισμό μετά από μια σχέση.Ο Αντίνοος Αλμπάνης μίλησε για τη ζωή του και ξεχώρισε την πιο ξεχωριστή της στιγμή. Παραδέχτηκε πως αυτή ήταν η πρώτη φορά που έπαιξε σε θεατρική παράσταση. Από εκεί και πέρα θεωρεί πως δεν έχει πια απωθημένα στα θέλω του. Σημαντικό θεωρεί πια να έχει ανθρώπους που αγαπά γύρω του. Αυτό το διάστημα πρωταγωνιστεί στην παράσταση «Κάποιος να με προσέχει» κι ετοιμάζεται για τα γυρίσματα του δεύτερου κύκλου της σειράς «Maestro». Η σχέση του με τη θρησκεία έχει δυναμώσει πολύ μετά από τη μεγάλη περιπέτεια της υγείας του. Όπως είπε δεν πρέπει να ξεκόβουμε τελείως από την πηγή της ενέργειάς μας. Η σ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντίνοος Αλμπάνης: Περιμένω μια μήνυση, έχει πει ότι θα με μηνύσει

“Είχα χάσει την πίστη μου” παραδέχθηκε ο Αντίνοος Αλμπάνης.  Καλεσμένος της Μαρίας Μπακοδήμου βρέθηκε ο Αντίνοος Αλμπάνης, την Κυριακή στον ΣΚΑΪ, όπου και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων τόσο στο φιλί που έδωσε στον Θεοχάρη Ιωαννίδη στο Night Out εξηγώντας τον λόγο που… περιμένει μια μήνυση!  «Περιμένω και μια μήνυση εγώ από εκεί (σ.σ. το ekklisiaonline). Έχει ... Περισσότερα To άρθρο Αντίνοος Αλμπάνης: Περιμένω μια μήνυση, έχει πει ότι θα με μηνύσει δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά