Γιώργος Χρανιώτης: Δεν είχα ποτέ φαντασίωση να είμαι ζιγκολό στη ζωή μου

12:54 - 03/04/2023

Μία αποκλειστική συνέντευξη στο «Πάμε Δανάη!» έδωσε ο αγαπημένος ηθοποιός, Γιώργος Χρανιώτης, και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα καλοκαίρια που περνούσε μικρός στο Ξυλόκαστρο. «Όταν κάποια στιγμή με προσέβαλε η γιαγιά μου στα 17 μου, εξαφανίστηκα από το σπίτι για 15 ολόκληρες μέρες. Έμενα στο δάσος και στις παραλίες. Η μητέρα μου, έχοντας μαζί της τον ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Χρανιώτης: Δεν είχα ποτέ φαντασίωση να είμαι ζιγκολό στη ζωή μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Χρανιώτης: Δεν είχα ποτέ φαντασίωση να είμαι ζιγκολό στη ζωή μου

Ο Γιώργος Χρανιώτης αποκάλυψε ότι μία γυναίκα με την υποψία ότι είναι έγκυος του δήλωσε ότι θα πάρει το χάπι της επόμενης μέρα, γιατί δεν ήθελε να είναι εκείνος ο πατέρας του παιδιού της - Δείτε το βίντεο με τις δηλώσεις του

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αποκαλυπτικός ο Γιώργος Χρανιώτης – «Μου έβαλε χέρι… – Δεν είχα ποτέ φαντασίωση να είμαι ζιγκολό»

Ο Γιώργος Χρανιώτης μίλησε για τα εφηβικά του χρόνια, την καριέρα του και τον γάμο του με τη Γεωργία Αβασκαντήρα.

Διαβάστε το στο in.gr

Γιώργος Χρανιώτης: Δεν είχα ποτέ φαντασίωση να είμαι ζιγκολό στη ζωή μου

Η συμμετοχή στην πετυχημένη σειρά του Mega «Η γη της ελιάς», η σύζυγός του, η ψωρίαση αλλά και η σχέση του με τα χρήματα ήταν μερικά από τα θέματα στα οποία κλήθηκε να απαντήσει ο Γιώργος Χρανιώτης σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Άρη Καβατζίκη. «Όταν κάποια στιγμή με προσέβαλε η γιαγιά μου στα 17 μου, εξαφανίστηκα από το σπίτι για 15 ολόκληρες μέρες. Έμενα στο δάσος και στις παραλίες. Η μητέρα μου, έχοντας μαζί της τον αδελφό μου, όταν με βρήκαν τυχαία σε ένα beach bar ούρλιαζε σαν μαινάδα και έκλαιγε. Είπα ψέματα στους γονείς μου ότι θα παίρνω το λεωφορείο για να πηγαίνω στο σχολείο στο Χαλάνδρι, αλλά τους είπα ψέματα γιατί έκανα ωτοστόπ» ανέφερε αρχικά ο η

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Χρανιώτης: «Δεν είχα ποτέ φαντασίωση να είμαι ζιγκολό στη ζωή μου»

Για τη Γη της Ελιάς, τη σύζυγό του, την ψωρίαση, αλλά και τα χρήματα, μίλησε ο Γιώργος Χρανιώτης σε συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Άρη Καβατζίκη.Για τη Γη της Ελιάς, τη σύζυγό του, την ψωρίαση, αλλά και τα χρήματα, μίλησε ο Γιώργος Χρανιώτης σε συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Άρη Καβατζίκη.«Όταν κάποια στιγμή με προσέβαλε η γιαγιά μου στα 17 μου, εξαφανίστηκα από το σπίτι για 15 ολόκληρες μέρες. Έμενα στο δάσος και στις παραλίες.  Η μητέρα μου, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Χρανιώτης: «Δεν είχα ποτέ φαντασίωση να είμαι ζιγκολό στη ζωή μου»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Άρη Καβατζίκη έδωσε ο Γιώργος Χρανιώτης. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για όλα, τη […] The post Γιώργος Χρανιώτης: «Δεν είχα ποτέ φαντασίωση να είμαι ζιγκολό στη ζωή μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Γιώργος Χρανιώτης: «Δεν είχα ποτέ φαντασίωση να είμαι ζιγκολό στη ζωή μου»

Ο Γιώργος Χρανιώτης παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» και τον To άρθρο Γιώργος Χρανιώτης: «Δεν είχα ποτέ φαντασίωση να είμαι ζιγκολό στη ζωή μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γιώργος Χρανιώτης: «Δεν είχα φαντασίωση να γίνω ζιγκολό»

Γιώργος Χρανιώτης: «Μέχρι τα 40 μου δεν σκεφτόμουν την οικογένεια, ένιωθα ότι θα με βγάλει από τη δουλειά μου. Με φόβιζε η ιδέα της αλλαγής της πάνας. Μία ψυχολόγος είπε σε έμενα και την Γεωργία Αβασκαντήρα ότι καλός γονέας είναι αυτός που τα κουτσοκαταφέρνει».

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Γιώργος Χρανιώτης: "Δεν είχα ποτέ φαντασίωση να είμαι ζιγκολό στη ζωή μου"

"Δεν το κατακρίνω, ίσως θα μπορούσε να έχει πλάκα εάν το είχα ζήσει 20-25 χρονών"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Γιώργος Χρανιώτης: «Στα 14 μου έβαλε χέρι… Δεν είχα ποτέ φαντασίωση να είμαι ζιγκολό»

Ο Γιώργος Χρανιώτης μίλησε για τα παιδικά του χρόνια, τις σχέσεις του και την απόφαση να γίνει πατέρας. Σε συνέντευξη που παραχώρησε στον Άρη Καβατζίκη και την εκπομπή «Πάμε Δανάη» είπε: «Όταν κάποια στιγμή με προσέβαλε η γιαγιά μου στα 17 μου, εξαφανίστηκα από το σπίτι για 15 ολόκληρες μέρες. Έμενα στο δάσος, στις παραλίες, […] The post Γιώργος Χρανιώτης: «Στα 14 μου έβαλε χέρι… Δεν είχα ποτέ φαντασίωση να είμαι ζιγκολό» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι