Κολωνός: Τρόμος για την 12χρονη – Δέχτηκε επίθεση με μαχαίρι

18:16 - 03/04/2023

Επίθεση με μαχαίρι δέχτηκε η 12χρονη από τον Κολωνό, η οποία είχε πέσει θύμα βιασμού και To άρθρο Κολωνός: Τρόμος για την 12χρονη – Δέχτηκε επίθεση με μαχαίρι δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κολωνός: Η 12χρονη κατήγγειλε επίθεση με μαχαίρι εναντίον της

Σε καταγγελία για επίθεση εναντίον της 12χρονης που έχει πέσει θύμα βιασμού στον Κολωνό, προχώρησαν οι πληρεξούσιοι δικηγόροι της οικογένειας της ανήλικης.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Σοκ! Νεκρός ποδοσφαιριστής στην Ισπανία μετά από επίθεση με μαχαίρι

Σοκ! Νεκρός ποδοσφαιριστής στην Ισπανία μετά από επίθεση με μαχαίρι 03/04/2023 Μια τραγική είδηση έγινε γνωστή τις τελευταίες ώρες από την Ισπανία, η οποία έχει συγκλονίσει την κοινή ποδοσφαιρική γνώμη. Ο Φρανσίσκο Ναβάλ Πέρεθ, 24χρονος παίκτης της Σιπιόνα C.F, η οποία αγωνίζεται στην ισπανική λίγκα Segunda Andaluza Senior (8η κατηγορία της Ισπανίας) δολοφονήθηκε μετά από επίθεση με μαχαιριές. Η επίθεση στον Πέρεθ έγινε στο Κάντιθ και η τοπική αστυνομία φαίνεται να έχει προχωρήσει ήδη στη σύλληψη του δράστη, έναν 20χρονο άνδρα, ο οποίος μέχρι στιγμής δεν φαίνεται να έχει κάποιο προφανές κίνητρο. Η μοιραία επίθεση έγινε το απόγευμα του Σαββάτου (01/04), αλλ

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»