Χρήστος Δάντης: «Έχουμε 33 χρόνια διαφορά με την Ασημίνα… με τρόμαξε που ένιωσα έλξη για ένα τόσο νεαρό άτομο»

00:38 - 05/04/2023

Ο Χρήστος Δάντης ήταν καλεσμένος στην εκπομπή Έλεος με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάλη. Ο επιτυχημένος καλλιτέχνης μίλησε […] The post Χρήστος Δάντης: «Έχουμε 33 χρόνια διαφορά με την Ασημίνα… με τρόμαξε που ένιωσα έλξη για ένα τόσο νεαρό άτομο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Δάντης για Ασημίνα Χατζηανδρέου: «Έχουμε 33 χρόνια διαφορά … με τρόμαξε που ένιωσα έλξη»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Έλεος» ήταν ο Χρήστος Δάντης, ο οποίος μίλησε μεταξύ άλλων για τη σχέση που διατηρεί με την Ασημίνα Χατζηανδρέου...

Διαβάστε το στο Zougla

Χρήστος Δάντης: «Με τρόμαξε που ένιωσα έλξη για ένα τόσο νεαρό άτομο»

Ο τραγουδιστής αναφέρθηκε στην προσωπική ζωή του και τα καλλιτεχνικά πλάνα του.

Διαβάστε το στο in.gr

Χρήστος Δάντης στο «Ελεος»: «Με τρόμαξε που ένιωσα έλξη για τόσο νεαρό άτομο»

Ο τραγουδιστής αναφέρθηκε στην προσωπική ζωή του και τα καλλιτεχνικά πλάνα του.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Χρήστος Δάντης: «Έχουμε 33 χρόνια διαφορά με την Ασημίνα, είναι ώριμη για την ηλικία της»

Ο Χρήστος Δάντης μίλησε για τη σχέση που διατηρεί με την Ασημίνα Χατζηανδρέου και την διαφορά ηλικίας που έχουν.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Έλεος! – Χρήστος Δάντης: Έχουμε 33 χρόνια διαφορά με την Ασημίνα – Με τρόμαξε που ένιωσα έλξη για ένα τόσο νεαρό άτομο

Το late night talk show του Mega, «Έλεος!» με τον Ηλία Ψινάκη και την Αννίτα Πάνια επέστρεψε δυναμικά στους τηλεοπτικούς μας δέκτες τις πρώτες πρωινές ώρες της Τετάρτης με ένα απολαυστικό επεισόδιο και καλεσμένο τον Χρήστο Δάντη που μίλησε μεταξύ άλλων και την σχέση με την Ασημίνα Χατζηανδρέου. Αρχικά, όμως, αναφέρθηκε στο ατύχημα που είχε στην πίστα: «Έκανα εξετάσεις την ίδια μέρα γιατί πονούσα πολύ. Τα παιδιά είχαν φτιάξει ένα αυτοσχέδιο stage. Έφταιγα και εγώ γιατί δεν πήγα να τσεκάρω το stage πριν. Στην προσπάθειά μου να περπατήσω ένιωσα τον πόνο, περίμενα κανένα μισάωρο για να δω πώς θα νιώσω και δεν άντεχα. Ήπια ένα μπουκάλι τεκίλα για να μην πονάω. Στο σεξ δεν νιώθεις κάτι πέρα από

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χρήστος Δάντης για Ασημίνα Χατζηανδρέου: «Έχουμε 33 χρόνια διαφορά … με τρόμαξε που ένιωσα έλξη»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Έλεος» ήταν ο Χρήστος Δάντης, ο οποίος μίλησε μεταξύ άλλων για την σχέση που διατηρεί με την Ασημίνα Χατζηανδρέου και την διαφορά ηλικίας που έχουν. «Είναι ώριμη για την ηλικία της κι είναι 23 ετών. Είναι σαν να μιλάς με μία 45άρα. Εγώ είμαι 56 στα 57. Εγώ νιώθω έφηβος έτσι κι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χρήστος Δάντης: «Έχουμε 33 χρόνια διαφορά με την Ασημίνα – Με τρόμαξε που ένιωσα έλξη για ένα τόσο νεαρό άτομο»

Καλεσμένος στην εκπομπή Έλεος με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάλη, ήταν ο Χρήστος Δάντης, ο οποίος μίλησε για την σχέση που διατηρεί με την Ασημίνα Χατζηανδρέου και την διαφορά ηλικίας που έχουν.Καλεσμένος στην εκπομπή Έλεος με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάλη, ήταν ο Χρήστος Δάντης, ο οποίος μίλησε για την σχέση που διατηρεί με την Ασημίνα Χατζηανδρέου και την διαφορά ηλικίας που έχουν.«Είναι ώριμη για την ηλικία της κι είναι 23 ετών. Είναι σαν να μιλάς με μία 45άρα. Εγώ είμαι 56 στα 57. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Χρήστος Δάντης: «Με τρόμαξε που ένιωσα έλξη για ένα τόσο νεαρό άτομο»

Ο Χρήστος Δάντης ήταν καλεσμένος στην εκπομπή Έλεος με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάλη. Ο επιτυχημένος καλλιτέχνης μίλησε για την σχέση που διατηρεί με την Ασημίνα Χατζηανδρέου και την διαφορά ηλικίας που έχουν. Χρήστος Δάντης: Νιώθω έφηβος «Είναι ώριμη για την ηλικία της κι είναι 23 ετών. Είναι σαν να μιλάς με μία […] The post Χρήστος Δάντης: «Με τρόμαξε που ένιωσα έλξη για ένα τόσο νεαρό άτομο» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Χρήστος Δάντης: "Έχουμε 33 χρόνια διαφορά με την Ασημίνα… με τρόμαξε που ένιωσα έλξη για ένα τόσο νεαρό άτομο"

"Δεν παίζουν ρόλο αυτά. Ο καθένας συνήθως σχολιάζει ό,τι δεν μπορεί να κάνει ο ίδιος"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Χρήστος Δάντης: «Έχουμε 33 χρόνια διαφορά με την Ασημίνα. Στην αρχή με τρόμαξε που είχα έλξη για νεότερο άνθρωπο αλλά δεν το ελέγχεις»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Έλεος» βρέθηκε ο Χρήστος Δάντης, ο οποίος αναφέρθηκε στο ατύχημα που είχε on stage αλλά και τη σχέση του με την Ασημίνα Χατζηανδρέου. Κατά τη διάρκεια της συζήτησης αναφέρθηκε και στην αποβολή της από το Survivor All Star και τις κατηγορίες για επικοινωνία με τον έξω κόσμο. «Έκανα εξετάσεις την ίδια μέρα γιατί […] The post Χρήστος Δάντης: «Έχουμε 33 χρόνια διαφορά με την Ασημίνα. Στην αρχή με τρόμαξε που είχα έλξη για νεότερο άνθρωπο αλλά δεν το ελέγχεις» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»