Μαρία Ματσούκα: Ξέσπασε σε δάκρυα στην αγκαλιά της αδερφής της

08:32 - 05/04/2023

Το βιβλίο της με τίτλο «Επικίνδυνη» παρουσίασε η Μαρία Ματσούκα και φυσικά οι ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών βρέθηκαν εκεί. Η […] The post Μαρία Ματσούκα: Ξέσπασε σε δάκρυα στην αγκαλιά της αδερφής της appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Ματσούκα: Συγκινήθηκε και έπεσε στην αγκαλιά της αδερφής της - Δείτε βίντεο

 Η Δήμητρα Ματσούκα έδωσε το «παρών» στην παρουσίαση του βιβλίου της αδερφή της και οι δηλώσεις της για εκείνη έφεραν συγκίνηση και στις δύο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαρία Ματσούκα: Ξέσπασε σε κλάματα στην αγκαλιά της αδερφής της

Η Μαρίας Ματσούκα συγκινήθηκε κατά την εκδήλωση για την παρουσίαση του βιβλίο της και έπεσε στην αγκαλιά της αδερφής της…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαρία Ματσούκα: Ξέσπασε σε δάκρυα στην αγκαλιά της αδελφής της

Η Μαρία Ματσούκα το βράδυ της Τρίτης παρουσίασε το βιβλίο της με τίτλο «Επικίνδυνη» και στο event βρέθηκαν ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών για να το καλύψουν. Η ίδια έκανε δηλώσεις μαζί με την αδελφή της, Δήμητρα Ματσούκα, και το κλίμα έγινε πολύ συγκινητικό. «Την περνάω έξι χρόνια, δεν τσακωνόμασταν. Η σχέση μας ήταν αυτή της […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρία Ματσούκα: Ξέσπασε σε δάκρυα μπροστά στις κάμερες και έπεσε στην αγκαλιά της αδερφής της  

Ιδιαίτερα συγκινημένη ήταν η Μαρία Ματσούκα στην παρουσίαση του βιβλίου της με τίτλο «Επικίνδυνη» και φυσικά οι ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών βρέθηκαν εκεί.Ιδιαίτερα συγκινημένη ήταν η Μαρία Ματσούκα στην παρουσίαση του βιβλίου της με τίτλο «Επικίνδυνη» και φυσικά οι ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών βρέθηκαν εκεί.Η ίδια έκανε δηλώσεις μαζί με την αδερφή της, Δήμητρα Ματσούκα. «Την περνάω έξι χρόνια, δεν τσακωνόμασταν. Η σχέση μας ήταν αυτή της μεγάλης αδερφής που προσέχει τη μικρότερη. Άθελά μου είμαι αυστηρή […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δήμητρα Ματσούκα: Το statement σακάκι που επέλεξε στην παρουσίαση βιβλίου της αδελφής της, Μαρίας

Στην παρουσίαση του νέου βιβλίου της αδελφής της Μαρίας βρέθηκε το απόγευμα της Τρίτης, η Δήμητρα Ματσούκα. Η ηθοποιός στέκεται πάντα στο πλευρό της αδελφής της, Μαρίας που όπως φαίνεται είναι πολυτάλαντη. Τραγουδίστρια, σχεδιάστρια μαγιό έχει δοκιμάσει την ικανότητά της και στη συγγραφή. Το νέο της βιβλίο με τον τίτλο «Eπικίνδυνη» το υπογράφει η ίδια […] The post Δήμητρα Ματσούκα: Το statement σακάκι που επέλεξε στην παρουσίαση βιβλίου της αδελφής της, Μαρίας appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα