Θανάσης Κουρλαμπάς: «Υπήρξε περίοδος που την έκριναν αυστηρά τότε με τα βραζιλιάνικα»

15:32 - 05/04/2023

Ο Θανάσης Κουρλαμπάς φιλοξενήθηκε στην εκπομπή Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν και μίλησε για τις μεταγλωττίσεις που έχει κάνει. «Αγαπημένο […] The post Θανάσης Κουρλαμπάς: «Υπήρξε περίοδος που την έκριναν αυστηρά τότε με τα βραζιλιάνικα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Θανάσης Κουρλαμπάς για τις μεταγλωττίσεις που έκανε – Μας έκριναν αυστηρά τότε με τα βραζιλιάνικα

“Το πόσες φορές σταματούσαμε κι αυτό που διαβάζαμε δεν λεγόταν. Είχαν σενάρια της δικής τους λογικής” σημείωσε ο Θανάσης Κουρλαμπάς. Ο Θανάσης Κουρλαμπάς ήταν καλεσμένος στην εκπομπή Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν και μίλησε για την περίοδο που έκανε μεταγλωττίσεις. «Αγαπημένο πεδίο δουλειάς. Δεν ευλογώ τα γένια μου, αλλά επειδή την έχω ζήσει πάρα πολλά ... Περισσότερα To άρθρο Ο Θανάσης Κουρλαμπάς για τις μεταγλωττίσεις που έκανε – Μας έκριναν αυστηρά τότε με τα βραζιλιάνικα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»