Γιώργος Γεροντιδάκης: Ο Σασμός και η προσωπική του ζωή – «Δεν μου αρέσει καθόλου το κλισέ του άνδρα κυνηγού»

19:40 - 05/04/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και στον δημοσιογράφο, Άρη Καβατζίκη παραχώρησε ο Γιώργος Γεροντιδάκης.  Ο γνωστός To άρθρο Γιώργος Γεροντιδάκης: Ο Σασμός και η προσωπική του ζωή – «Δεν μου αρέσει καθόλου το κλισέ του άνδρα κυνηγού» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Γεροντιδάκης: Δεν μου αρέσει καθόλου το κλισέ του «άνδρα κυνηγού», ούτε το κλισέ «κουμάντο στο σπίτι κάνει η γυναίκα»

Ο Γιώργος Γεροντιδάκης μίλησε την Τετάρτη (5/4) στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» για την απόφασή του να απέχει από τις σειρές στην τηλεόραση μετά τα σίριαλ που έκανε ως παιδί, το «big brother» της τηλεόρασης που τον ενοχλεί, για τους επιτυχημένους ρόλους και τη συντροφική ζωή του. «Ο πατέρας μου έχει μετακομίσει στην Αστυπάλαια, έφτιαξε το μαγαζί «Το στενάκι του Κουκλά» και η μητέρα μου φτιάχνει γλυκά για vegan. Τα δυο μου αδέλφια είναι σεφ στη Γαλλία, στο εστιατόριο Νολίνσκι, που έχει δυο αστέρια Μισελέν», είπε αρχικά ο Γιώργος Γεροντιδάκης για την οικογένειά του. Για την συμμετοχή του σε σειρές που έκαναν τεράστια επιτυχία, αλλά και για την απόφασή του να γίνει ηθοποιός ο Γιώργος Γεροντιδάκης

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Γεροντιδάκης: «Δεν μου αρέσει καθόλου το κλισέ του άνδρα κυνηγού, ούτε το κλισέ “κουμάντο στο σπίτι κάνει η γυναίκα”»

«Πρόλαβα να κάνω αλητείες ως παιδί, χωρίς να ξεφύγω»

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»