Survivor All Star – Εύη Σαλταφερίδου: Αυτός είναι ο σύντροφός της, Αργύρης Σωτηρακόπουλος – Φωτογραφίες

08:58 - 06/04/2023

Ερωτευμένη είναι η Εύη Σαλταφερίδου και δεν έχει πλέον κανέναν λόγο να το κρύβει! Μετά τον To άρθρο Survivor All Star – Εύη Σαλταφερίδου: Αυτός είναι ο σύντροφός της, Αργύρης Σωτηρακόπουλος – Φωτογραφίες δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor All Star – Εύη Σαλταφερίδου: Αυτός είναι ο άντρας που της έχει κλέψει την καρδιά

Μετά τις τρεις συνεχόμενες ήττες στις ασυλίες, οι Μπλε ηττήθηκαν στο χθεσινό επεισόδιο του Survivor. Οι δυο ομάδες αναμετρήθηκαν στο στίβο μάχης με έπαθλο την επικοινωνία. Το έπαθλο θα περιλάμβανε μηνύματα και φωτογραφίες που θα λάμβαναν από συγγενείς και συντρόφους, όποιοι κατάφερναν να κερδίσουν, με ορισμένους παίκτες να ξεσπούν σε κλάματα. Ανάμεσα σε αυτούς που […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Εύη Σαλταφερίδου: Αυτός είναι ο σύντροφός της

Η κόκκινη ομάδα ήταν η νικήτρια στον αγώνα με έπαθλο επικοινωνίας στο Survivor All Star. Οι παίκτες δέχτηκαν μηνύματα από τα αγαπημένα τους πρόσωπα. Για την Εύη Σαλταφερίδου ο σύντροφός της ήταν εκείνος που της έδωσε δύναμη. «Ευάρα μας, μαύρε πάνθηρά μας να ξέρεις εμείς θα φάμε και θα πιούμε όσο για τρεις την Κυριακή […] The post Εύη Σαλταφερίδου: Αυτός είναι ο σύντροφός της appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»