Η Αγγελική Ηλιάδη για την Καίτη Γκρέυ: «Είναι σε προχωρημένη άνοια, δεν θυμάται, δεν αναγνωρίζει»

11:36 - 06/04/2023

Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Αλέξη Μίχα έδωσε συνέντευξη η Αγγελική Ηλιάδη. Η γνωστή τραγουδίστρια απάντησε και για την […] The post Η Αγγελική Ηλιάδη για την Καίτη Γκρέυ: «Είναι σε προχωρημένη άνοια, δεν θυμάται, δεν αναγνωρίζει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Αγγελική Ηλιάδη για την Καίτη Γκρέι: «Είναι σε προχωρημένη άνοια, δεν θυμάται, δεν αναγνωρίζει»

«Κάποια στιγμή της είπαν για τον θάνατο του πατέρα μου, αλλά δεν ξέρω αν το έχει καταλάβει» δήλωσε η τραγουδίστρια για τη γιαγιά της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αγγελική Ηλιάδη: Η γιαγιά μου, Καίτη Γκρέυ είναι σε προχωρημένη άνοια, δεν θυμάται πια και δεν αναγνωρίζει πρόσωπα

Τι ανέφερε η γνωστή τραγουδίστρια

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η Αγγελική Ηλιάδη για την Καίτη Γκρέυ: «Η γιαγιά μου είναι σε προχωρημένη άνοια, δεν θυμάται, δεν αναγνωρίζει»

Η Αγγελική Ηλιάδη μίλησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Αλέξη Μίχα και για την γιαγιά της, την Καίτη Γκρέυ.Η Αγγελική Ηλιάδη μίλησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Αλέξη Μίχα και για την γιαγιά της, την Καίτη Γκρέυ.«Την ώρα που τραγουδούσα ήρθε ένας γλυκύτατος κύριος και με σήκωσε στην αγκαλιά του και με κατέβασε από την πίστα για να με βγάλει έξω και να με πάρει μαζί του. Στα πρώτα μου βήματα μου […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέι: «Βρίσκεται σε προχωρημένη άνοια»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η Αγγελική Ηλιάδη στην  εκπομπή «Πάμε Δανάη» και στον δημοσιογράφο, Αλέξη Μίχα. To άρθρο Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέι: «Βρίσκεται σε προχωρημένη άνοια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αγγελική Ηλιάδη: “Η Καίτη Γκρέυ βρίσκεται σε προχωρημένη άνοια”

Η Αγγελική Ηλιάδη παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή “Πάμε Δανάη”. Η γνωστή τραγουδίστρια μίλησε μεταξύ άλλων για την απώλεια του πατέρα της, για την κατάσταση της υγείας της γιαγιάς της, Καίτης Γκρέυ και για τα πρώτα της βήματα στον χώρο της μουσικής. “Την ώρα που τραγουδούσα ήρθε ένας κύριος και με σήκωσε στην αγκαλιά του για […] The post Αγγελική Ηλιάδη: “Η Καίτη Γκρέυ βρίσκεται σε προχωρημένη άνοια” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέι: «Βρίσκεται σε προχωρημένη άνοια»

Αγγελική Ηλιάδη: Μια αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η τραγουδίστρια στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον δημοσιογράφο, Αλέξη Μίχα Η Αγγελική Ηλιάδη μεταξύ άλλων, μίλησε για την απώλεια του πατέρα της, για την κατάσταση της υγεία της γιαγιά της, Καίτης Γκρέι αλλά και για τα πρώτα της βήματα στον χώρο της μουσικής. Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου […] The post Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέι: «Βρίσκεται σε προχωρημένη άνοια» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Αγγελική Ηλιάδη: «Η Καίτη Γκρέυ είναι σε προχωρημένη άνοια»

Η Αγγελική Ηλιάδη μίλησε για την απώλεια του πατέρα της το διάστημα που συμμετείχε στο reality «Φάρμα». «Φεύγοντας για τη ”Φάρμα” άφησα τον μπαμπά μου μια χαρά και δυστυχώς μετά επιδεινώθηκε η κατάστασή του. Μου το έκρυψαν για να μην αναστατωθώ. Ο μπαμπάς μου ζήτησε από τη μαμά μου να μην μου πει τίποτα για […] The post Αγγελική Ηλιάδη: «Η Καίτη Γκρέυ είναι σε προχωρημένη άνοια» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»