Έφη Θώδη: «Όλα είναι ψέματα, θα κινηθώ νομικά και αυτούς τους μάγκες θα τους περιποιηθώ»

15:22 - 06/04/2023

Συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Ανδρέα Θεοδώρου έδωσε η Έφη Θώδη. Η τραγουδίστρια μίλησε για το πρόβλημα υγείας που […] The post Έφη Θώδη: «Όλα είναι ψέματα, θα κινηθώ νομικά και αυτούς τους μάγκες θα τους περιποιηθώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έφη Θώδη: Όλα είναι ψέματα, θα κινηθώ νομικά

Ξέσπασε η Έφη Θώδη για δημοσιεύματα που αφορούν το πρόσωπο της. Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Έφη Θώδη στο περιοδικό Λοιπόν και τον δημοσιογράφο Ανδρέα Θεοδώρου όπου εστίασε στο πρόβλημα υγείας που πέρασε και στα ψέματα που γράφτηκαν τότε για εκείνην. Το πρόβλημα υγείας που περάσατε τι ακριβώς ήταν; Θέλω να αναφερθώ ... Περισσότερα To άρθρο Έφη Θώδη: Όλα είναι ψέματα, θα κινηθώ νομικά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Έφη Θώδη: «Όλα είναι ψέματα, θα κινηθώ νομικά και αυτούς τους μάγκες θα τους περιποιηθώ»

Η Έφη Θώδη έδωσε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και μεταξύ άλλων, μίλησε για το πρόβλημα υγείας που πέρασε αλλά και για τα ψευδή δημοσιεύματα που γράφτηκαν τότε. Το πρόβλημα υγείας που περάσατε τι ακριβώς ήταν; Θέλω να αναφερθώ σε αυτό το θέμα, γιατί δεν θα τους αφήσω στον Θεό, όπως έλεγα αρχικά. Θα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Έφη Θώδη: ««Γιατί σε μένα; Τι τους έκανα; Όλα είναι ψέματα, θα κινηθώ νομικά και αυτούς τους μάγκες θα τους περιποιηθώ»

Συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Ανδρέα Θεοδώρου έδωσε η Έφη Θώδη. Η τραγουδίστρια μίλησε για το πρόβλημα υγείας που πέρασε και για τα ψέματα που γράφτηκαν τότε. Συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Ανδρέα Θεοδώρου έδωσε η Έφη Θώδη. Η τραγουδίστρια μίλησε για το πρόβλημα υγείας που πέρασε και για τα ψέματα που γράφτηκαν τότε. Το πρόβλημα υγείας που περάσατε τι ακριβώς ήταν; Θέλω να αναφερθώ σε αυτό το θέμα, γιατί δεν θα τους αφήσω στον Θεό, όπως έλεγα αρχικά. Θα βάλω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έφη Θώδη: «Όλα είναι ψέματα, θα κινηθώ νομικά και αυτούς τους μάγκες θα τους περιποιηθώ»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η Έφη Θώδη στο περιοδικό «Λοιπόν» και στον δημοσιογράφο, Ανδρέα Θεοδώρου. Η To άρθρο Έφη Θώδη: «Όλα είναι ψέματα, θα κινηθώ νομικά και αυτούς τους μάγκες θα τους περιποιηθώ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»