Κατερίνα Παναγοπούλου: «Νιώθω άθλια όταν βλέπω παπαράτσι φωτογραφίες μου»

10:06 - 07/04/2023

Η Κατερίνα Παναγοπούλου έδωσε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στον Κώστα Τσουρό και στο Mega To άρθρο Κατερίνα Παναγοπούλου: «Νιώθω άθλια όταν βλέπω παπαράτσι φωτογραφίες μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Παναγοπούλου: Αισθάνομαι άθλια όταν βλέπω παπαράτσι φωτογραφίες μου

«Είμαι πολύ συναισθηματικός και εκδηλωτικός άνθρωπος στη ζωή μου. Είναι εξαιρετικά δύσκολο να κρατήσω το συναίσθημα στο δελτίο γιατί δεν πρέπει με τίποτα να γίνεις εσύ η είδηση. Στις ειδήσεις δεν πρέπει να πάρεις το ρόλο του πρωταγωνιστή και να φανεί ότι συγκινήθηκες» τόνισε η Κατερίνα Παναγοπούλου στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» και τον δημοσιογράφο Κώστα Τσουρό το πρωί της Παρασκευής (07/04). «Είμαι λίγο εσωστρεφής και δεν μπορώ να ανοιχτώ εύκολα. Ήμουν μαθήτρια του 18, αλλά επειδή ο αδελφός μου ήταν του 20, δεν ήμουν το θαύμα της οικογένειας. Η σχέση με τους γονείς μου είναι υπέροχη, τους χρωστάω αυτό που είμαι. Πάντα βρίσκουν κάτι να μου πουν ως κριτική, αυτό σε γειώνει και δ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κατερίνα Παναγοπούλου: «Νιώθω άθλια όταν βλέπω παπαράτσι φωτογραφίες μου»

Η Κατερίνα Παναγοπούλου έδωσε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα». Η παρουσιάστρια του κεντρικού δελτίου ειδήσεων του Mega τα Σαββατοκύριακα μίλησε, μεταξύ άλλων, για τη ζωή της εκτός δουλειάς. «Είμαι πολύ δυναμική στη δουλειά μου, στη ζωή μου αλλάζει όλο. Γίνομαι πιο γλυκιά και τρυφερή. Δεν είναι κλισέ ότι οι άνδρες […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατερίνα Παναγοπούλου: «Αισθάνομαι άθλια όταν βλέπω παπαράτσι φωτογραφίες μου»

Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Κώστα Τσουρό έδωσε συνέντευξη η Κατερίνα Παναγοπούλου και μίλησε για την επαγγελματική της πορεία αλλά και την προσωπική της ζωή.Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Κώστα Τσουρό έδωσε συνέντευξη η Κατερίνα Παναγοπούλου και μίλησε για την επαγγελματική της πορεία αλλά και την προσωπική της ζωή.«Είμαι πολύ συναισθηματικός και εκδηλωτικός άνθρωπος στη ζωή μου. Είναι εξαιρετικά δύσκολο να κρατήσω το συναίσθημα στο δελτίο γιατί δεν πρέπει με τίποτα να γίνεις εσύ η είδηση. Στις ειδήσεις […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κατερίνα Παναγοπούλου: «Αισθάνομαι άθλια όταν βλέπω παπαράτσι φωτογραφίες μου»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Κώστα Τσουρό έδωσε η Κατερίνα Παναγοπούλου. Η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια μίλησε για όλα. […] The post Κατερίνα Παναγοπούλου: «Αισθάνομαι άθλια όταν βλέπω παπαράτσι φωτογραφίες μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»