Ελένη Ουζουνίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι από τους ανθρώπους που προκαλούν τρόμο»

08:40 - 08/04/2023

Συνέντευξη στη δημοσιογράφο Σίσσυ Μενεγάτου και την εφημερίδα OnTime παραχώρησε η Ελένη Ουζουνίδου. Η γνωστή ηθοποιός, που φέτος συμμετείχε στη […] The post Ελένη Ουζουνίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι από τους ανθρώπους που προκαλούν τρόμο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Ουζουνίδου: Δεν τους θέλω αυτούς τους ανθρώπους, τους διαγράφω εντελώς από τη μνήμη μου

“Είναι σαν να μην υπάρχουν και δεν ξανασυνεργάζομαι” σημείωσε η Ελένη Ουζουνίδου. Η Ελένη Ουζουνίδου μίλησε στην On Time και στην Σίσσυ Μενεγάτου για τις συνεργασίες που είχε στο παρελθόν με τον Πέτρο Φιλιππίδη και τον Δημήτρη Λιγνάδη και την γεύση που της άφησαν. Τόσα χρόνια έχετε αντιμετωπίσει αγενείς συμπεριφορές από σκηνοθέτες ή γενικότερα από ... Περισσότερα To άρθρο Ελένη Ουζουνίδου: Δεν τους θέλω αυτούς τους ανθρώπους, τους διαγράφω εντελώς από τη μνήμη μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ελένη Ουζουνίδου για Πέτρο Φιλιππίδη: «Είναι από τους ανθρώπους που προκαλούν τρόμο»

Η Ελένη Ουζουνίδου μίλησε για τη συνεργασία της στο παρελθόν με τον Πέτρο Φιλιππίδη.

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»