Γέννησε η Αμαλία Αρσένη – Γιαγιά για πρώτη φορά η Λούκα Κατσέλη

08:50 - 08/04/2023

Η Αμαλία Αρσένη, κόρη του αείμνηστου πολιτικού Γεράσιμου Αρσένη και της Λούκας Κατσέλη έγινε για πρώτη To άρθρο Γέννησε η Αμαλία Αρσένη – Γιαγιά για πρώτη φορά η Λούκα Κατσέλη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αμαλία Αρσένη: Γέννησε η ηθοποιός. Γιαγιά για πρώτη φορά η Λούκα Κατσέλη

Η Αμαλία Αρσένη, κόρη του αείμνηστου πολιτικού Γεράσιμου Αρσένη και της Λούκας Κατσέλη έγινε για πρώτη φορά μητέρα, υπό άκρα μυστικότητα! Η ταλαντούχα ηθοποιός, η οποία μάλιστα είναι και υποψήφια για το θεατρικό βραβείο «Μελίνα Μερκούρη» έφερε στον κόσμο πριν λίγες ώρες ένα υγιέστατο αγοράκι, καρπό του έρωτά της με τον σύζυγό της, Σπύρο Κοκκώση. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γέννησε η ηθοποιός Αμαλία Αρσένη – Γιαγιά για πρώτη φορά η πρώην υπουργός Λούκα Κατσέλη

Ένα υγιέστατο αγοράκι γέννησε η ηθοποιός Αμαλία Αρσένη, κόρη του αείμνηστου πολιτικού Γεράσιμου Αρσένη και της πρώην υπουργού Λούκας Κατσέλη.Ένα υγιέστατο αγοράκι γέννησε η ηθοποιός Αμαλία Αρσένη, κόρη του αείμνηστου πολιτικού Γεράσιμου Αρσένη και της πρώην υπουργού Λούκας Κατσέλη.Το χαρμόσυνο γεγονός γνωστοποίησε η ίδια μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, γράφοντας: «Σε ευχαριστώ για τον ομορφότερο ρόλο της ζωής μου. Ευχαριστούμε τη γιατρό της για την επαγγελματικότητα και την αφοσίωσή της, της […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»