Ματίνα Νικολάου για Μουτσινά: Σκοπός του είναι να μην κάνει δική του εκπομπή του χρόνου

12:38 - 08/04/2023

Στην εκπομπή Open Weekend μίλησε ο Ματίνα Νικολάου κι αναφέρθηκε στη συνεργασία της με τον Νίκο Μουτσινά, το τηλεοπτικό του μέλλον και την απόφασή του να σταματήσει από την καθημερινή μεσημεριανή ζώνη του ΣΚΑΪ. «Έχει ακόμα η σεζόν για να τελειώσει, μη νομίζεις. Τρεις μήνες δεν είναι λίγο. Ωραία είναι μωρέ, θυμόμαστε τα παλιά, έρχονται καινούργια, μια χαρά, όλα καλά», δηλώνει η Ματίνα Νικολάου. «Αυτό που έχετε καταλάβει εσείς για τον Νίκο για του χρόνου, αυτό έχω καταλάβει κι εγώ. Δεν ξέρω τίποτα περισσότερο. Σκοπός του είναι μην κάνει δική του εκπομπή του χρόνου. Πολλά ακούγονται, εύχομαι ό,τι καλύτερο», απαντά για το τηλεοπτικό μέλλον του στενού συνεργάτη και φίλου της. «Είναι κάτι που θ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ματίνα Νικολάου για Νίκο Μουτσινά: «Σκοπός του είναι να μην κάνει δική του εκπομπή του χρόνου»

Η τηλεοπτική «Βάνια» από το «Καλό Μεσημεράκι» μίλησε για το μέλλον του συνεργάτη της στην τηλεόραση

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ματίνα Νικολάου: «Σκοπός του Νίκου Μουτσινά είναι να μην κάνει δική του εκπομπή του χρόνου»

Η Ματίνα Νικολάου έκανε δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής «Open Weekend» και αναφέρθηκε στον Νίκο Μουτσινά και το τηλεοπτικό τους μέλλον. «Έχει ακόμα χρόνο η σεζόν για να τελειώσει, τρεις μήνες δεν είναι λίγο. Ωραία είναι, θυμόμαστε τα παλιά, έρχονται καινούρια. Όλα καλά», δήλωσε αρχικά. Όσο για τον Νίκο Μουτσινά και το μέλλον του στην […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ματίνα Νικολάου για Μουτσινά: «Σκοπός του είναι να μην κάνει δική του εκπομπή του χρόνου»

Στη συνεργασία της με τον Νίκο Μουτσινά, το τηλεοπτικό τους μέλλον και την απόφασή του να σταματήσει το καθημερινό πρόγραμμα στον ΣΚΑΪ, αναφέρθηκε η Ματίνα Νικολάου σε δηλώσεις στην κάμερα του Open Weekend.Στη συνεργασία της με τον Νίκο Μουτσινά, το τηλεοπτικό τους μέλλον και την απόφασή του να σταματήσει το καθημερινό πρόγραμμα στον ΣΚΑΪ, αναφέρθηκε η Ματίνα Νικολάου σε δηλώσεις στην κάμερα του Open Weekend.«Έχει ακόμα η σεζόν για να τελειώσει, μη νομίζεις. Τρεις μήνες δεν είναι λίγο. Ωραία είναι μωρέ, θυμόμαστε τα παλιά, έρχονται καινούργια, μια […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ματίνα Νικολάου για Νίκο Μουτσινά: «Σκοπός του είναι να μην κάνει δική του εκπομπή του χρόνου»

Όλα δείχνουν πως το «Καλό Μεσημεράκι» φέτος διανύει την τελευταία χρονιά του. Η κάμερα της εκπομπής To άρθρο Ματίνα Νικολάου για Νίκο Μουτσινά: «Σκοπός του είναι να μην κάνει δική του εκπομπή του χρόνου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ματίνα Νικολάου για Μουτσινά: «Σκοπός του είναι να μην κάνει δική του εκπομπή του χρόνου»

«Αυτό που έχετε καταλάβει εσείς για τον Νίκο για του χρόνου, αυτό έχω καταλάβει κι εγώ. Δεν ξέρω τίποτα περισσότερο. Σκοπός του είναι μην κάνει δική του εκπομπή του χρόνου. Πολλά ακούγονται, εύχομαι ό,τι καλύτερο», απαντά η Ματίνα Νικολάου για το τηλεοπτικό μέλλον του Νίκου Μουτσινά Στην εκπομπή Open Weekend μίλησε η Ματίνα Νικολάου κι […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Νικολάου για Μουτσινά: "Σκοπός του είναι να μην κάνει δική του εκπομπή του χρόνου"

"Εγώ κάθε μέρα 15:00-17:00 θα ντύνομαι Βάνια στο σπίτι και θα παίζω μόνη μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Ματίνα Νικολάου για Νίκο Μουτσινά: «Σκοπός του είναι μην κάνει δική του εκπομπή του χρόνου»

Η Ματίνα Νικολάου μίλησε για το τηλεοπτικό μέλλον του Νίκου Μουτσινά, αλλά και το δικό της στην κάμερα της εκπομπής Open Weekend. «Έχει ακόμα η σεζόν για να τελειώσει, μη νομίζεις. Τρεις μήνες δεν είναι λίγο. Ωραία είναι μωρέ, θυμόμαστε τα παλιά, έρχονται καινούργια, μια χαρά, όλα καλά», δήλωσε. «Αυτό που έχετε καταλάβει εσείς για τον […] The post Ματίνα Νικολάου για Νίκο Μουτσινά: «Σκοπός του είναι μην κάνει δική του εκπομπή του χρόνου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα