Δωροθέα Μερκούρη: «Μου έχει συμβεί να κάνω σεξ και να μην ξέρω γιατί το κάνω»

08:46 - 09/04/2023

Μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Δωροθέα Μερκούρη. Η γνωστή ηθοποιός, που φέτος συμμετέχει στη θεατρική παράσταση «Πεταλούδες […] The post Δωροθέα Μερκούρη: «Μου έχει συμβεί να κάνω σεξ και να μην ξέρω γιατί το κάνω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δωροθέα Μεκρούρη: «Μου έχει συμβεί να κάνω σεξ και…»

«Έχω περάσει από αυτή την ηλικία, έχω ζήσει τον παράφορο έρωτα, τον οποίο δεν μπορεί κανείς να διαχειριστεί»

Διαβάστε το στο in.gr

Δωροθέα Μερκούρη: Έχει συμβεί να κάνω σεξ και να μην ξέρω γιατί το κάνω

Η γνωστή ηθοποιός Δωροθέα Μερκούρη, που φέτος συμμετέχει στη θεατρική παράσταση «Πεταλούδες στο στομάχι» του Κωνσταντίνου Ρήγου, μίλησε στο περιοδικό Marie Claire για τη γυναικεία αυτοπεποίθηση, τα οφέλη της ψυχοθεραπείας και τη σπουδαιότητα της θηλυκής δύναμης.Η γνωστή ηθοποιός Δωροθέα Μερκούρη, που φέτος συμμετέχει στη θεατρική παράσταση «Πεταλούδες στο στομάχι» του Κωνσταντίνου Ρήγου, μίλησε στο περιοδικό Marie Claire για τη γυναικεία αυτοπεποίθηση, τα οφέλη της ψυχοθεραπείας και τη σπουδαιότητα της θηλυκής δύναμης.Χαρακτηριστικά αποσπάσματα από τη συνέντευξη της Δωροθέας Μερκούρη στην Μία Κόλλια: Σε όλο αυτό που απεικονίζεται στο έργο βρήκατε κάτι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δωροθέα Μερκούρη: «Μου έχει συμβεί να κάνω σεξ και να μην ξέρω γιατί κάνω»

"Έχω περάσει από αυτή την ηλικία, έχω ζήσει τον παράφορο έρωτα, τον οποίο δεν μπορεί κανείς να διαχειριστεί", εξομολογείται η Δωροθέα Μερκούρη.

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»