Ο Ιησούς από τη Ναζαρέτ: Οι ημέρες και οι ώρες προβολής της διαχρονικής σειράς στον ΑΝΤ1

17:50 - 10/04/2023

To άρθρο Ο Ιησούς από τη Ναζαρέτ: Οι ημέρες και οι ώρες προβολής της διαχρονικής σειράς στον ΑΝΤ1 δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Ιησούς από τη Ναζαρέτ: Αγνώριστοι οι ηθοποιοί της σειράς – Δείτε πώς είναι σήμερα

Ο Robert Powell ενσάρκωσε τον Ιησού Χριστό, με τον κόσμο να τον ταυτίζει μαζί του ασυνείδητα.

Διαβάστε το στο in.gr

Ο Ιησούς από τη Ναζαρέτ: Οι ημέρες και ώρες προβολής της σειράς στον ΑΝΤ1

Τη Μεγάλη Εβδομάδα ο ΑΝΤ1 διαμορφώνει το πρόγραμμά του ακολουθώντας το κατανυκτικό πνεύμα των ημερών του Πάσχα και φυσικά η δημοφιλής σειρά «Ο Ιησούς από τη Ναζαρέτ» δεν θα μπορούσε να λείπει από αυτό.Τη Μεγάλη Εβδομάδα ο ΑΝΤ1 διαμορφώνει το πρόγραμμά του ακολουθώντας το κατανυκτικό πνεύμα των ημερών του Πάσχα και φυσικά η δημοφιλής σειρά «Ο Ιησούς από τη Ναζαρέτ» δεν θα μπορούσε να λείπει από αυτό.Από τη Μεγάλη Τετάρτη έως και τη Μεγάλη Παρασκευή στις 21:00, καθώς και το Μεγάλο Σάββατο στις 21:45, θα προβληθεί το διαχρονικό […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»