Νίκος Μουρατίδης για Μελίνα Μερκούρη: «Είχε αλλάξει από την αρρώστια, μου είπε… τόσο χάλια έχω γίνει;»

12:27 - 11/04/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Δημήτρη Σιδηρόπουλο έδωσε ο Νίκος Μουρατίδης, ο οποίος μίλησε για τη Ζωή Λάσκαρη, […] The post Νίκος Μουρατίδης για Μελίνα Μερκούρη: «Είχε αλλάξει από την αρρώστια, μου είπε… τόσο χάλια έχω γίνει;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Μουρατίδης για Μελίνα Μερκούρη: «Είχε αλλάξει από την αρρώστια, μου είπε "τόσο χάλια έχω γίνει;"»

«Σπάραξα, ειδικά με τη Μελίνα, σπάραξα» είπε σε δηλώσεις του - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Νίκος Μουρατίδης: Σπάραξα με τη Μελίνα Μερκούρη - Είχε αλλάξει από την αρρώστια, με είχε ρωτήσει «τόσο χάλια έχω γίνει;»

«Ήταν μια περίοδος που έκανε χημειοθεραπείες, πηγαινοερχόταν στην Αμερική, είχε αλλάξει και φυσιογνωμικά», αποκάλυψε ο ίδιος

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Νίκος Μουρατίδης: Η Μελίνα Μερκούρη είχε αλλάξει από την αρρώστια – Μου έλεγε «τόσο χάλια έχω γίνει;»

Ο Νίκος Μουρατίδης έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη, στην οποία μίλησε για τα χρόνια των λαμπερών αστέρων του ελληνικού κινηματογράφου. Ο Νίκος Μουρατίδης ανέφερε διάφορες ιστορίες που έχει ζήσει με τη Ζωή Λάσκαρη, την Αλίκη Βουγιουκλάκη αλλά και τη Μελίνα Μερκούρη. Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» με την Ελεονόρα Μελέτη, ο Νίκος Μουρατίδης εξιστόρησε μια στιγμή που του έχει μείνει στο μυαλό με τη Ζωή Λάσκαρη. Κατά τον ίδιο, «η Λάσκαρη ήταν χαλαρή και εξωστρεφής. Έτρωγε μια φρατζόλα ψωμί στην καθισιά της και είχε αυτό το σώμα. Της έλεγα ‘’σε μισώ’’. Η Ζωή μετά από μια ανακαίνιση που είχε κάνει στο σπίτι της, έβαλε στο μπάνιο της τζακούζι, έριξε αφρόλουτρο και έβγαιναν οι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Νίκος Μουρατίδης για Μελίνα Μερκούρη: «Σπάραξα, είχε αλλάξει από την αρρώστια, μου είπε… τόσο χάλια έχω γίνει;»

O Νίκος Μουρατίδης μίλησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Δημήτρη Σιδηρόπουλο για τη Ζωή Λάσκαρη, την Αλίκη Βουγιουκλάκη και τη Μελίνα Μερκούρη. O Νίκος Μουρατίδης μίλησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Δημήτρη Σιδηρόπουλο για τη Ζωή Λάσκαρη, την Αλίκη Βουγιουκλάκη και τη Μελίνα Μερκούρη. «Η Ζωή Λάσκαρη έτρωγε μια φρατζόλα ψωμί στην καθισιά της και είχε αυτό το σώμα. Της έλεγα “σε μισώ”. Η Ζωή έβαλε στο μπάνιο της τζακούζι, έριξε αφρόλουτρο και έβγαιναν οι σαπουνάδες […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μουρατίδης για Μερκούρη: "Είχε αλλάξει από την αρρώστια, μου είπε… τόσο χάλια έχω γίνει;"

"Σπάραξα, ειδικά με τη Μελίνα, σπάραξα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»