Θανάσης Ευθυμιάδης: «Προσεύχομαι να μου δοθεί η δύναμη και να συγχωρέσω όλους τους Ιούδες που με πρόδωσαν»

18:00 - 11/04/2023

«Όλους τους φαρισαίους που άδικα με καταδίκασαν, όλους τους ευθυνόφοβους που "ένιψαν τας χείρας τους"» γράφει μεταξύ άλλων. Το άρθρο Θανάσης Ευθυμιάδης: «Προσεύχομαι να μου δοθεί η δύναμη και να συγχωρέσω όλους τους Ιούδες που με πρόδωσαν» εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε Περισσότερα στο ekklisiaonline.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Ευθυμιάδης: Το μήνυμά του για την Ανάσταση – «Προσεύχομαι να μου δοθεί η δύναμη και να συγχωρέσω τους Ιούδες που με πρόδωσαν»

Δείτε την ανάρτηση του ηθοποιού

Διαβάστε το στο in.gr

Θ. Ευθυμιάδης: «Προσεύχομαι να μου δοθεί η δύναμη να συγχωρέσω όλους τους Ιούδες που με πρόδωσαν»

O Θανάσης Ευθυμιάδης έκανε μία ανάρτηση λίγο πριν το Πάσχα και αναφέρθηκε στην Ανάσταση, αλλά και τους ανθρώπους που τον έχουν πληγώσει.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Προσεύχομαι να μου δοθεί η δύναμη και να συγχωρέσω όλους τους Ιούδες που με πρόδωσαν»

O Θανάσης Ευθυμιάδης έκανε μία ανάρτηση λίγο πριν το Πάσχα και αναφέρθηκε στην Ανάσταση, αλλά και τους ανθρώπους που τον έχουν πληγώσει. Ο γνωστός ηθοποιός που άφησε την υποκριτική για να ακολουθήσει έναν εναλλακτικό τρόπο ζωής είναι ιδιαίτερα ενεργός στα social media και καθημερινά, μοιράζεται τις σκέψεις του με τους διαδικτυακούς του φίλους. Αυτή τη […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Προσεύχομαι να μου δοθεί η δύναμη και να συγχωρέσω όλους τους Ιούδες που με πρόδωσαν»

«Όλους τους φαρισαίους που άδικα με καταδίκασαν, όλους τους ευθυνόφοβους που "ένιψαν τας χείρας τους"»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: "Προσεύχομαι να μου δοθεί η δύναμη και να συγχωρέσω όλους τους Ιούδες που με πρόδωσαν"

"Όλους τους φαρισαίους που άδικα με καταδίκασαν, όλους τους ευθυνόφοβους που ένιψαν τας χείρας τους"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ekklisiaonline.gr

Στέψη Βασιλιά Καρόλου Γ’: Ο Όρκος στην Εκκλησία και οι Ορθόδοξοι Ύμνοι (ΦΩΤΟ/ΒΙΝΤΕΟ)

ΒΥΡΩΝΑΣ ΤΩΡΑ: Εκκλησία και λαός υποδέχτηκαν την ευωδιαστή Τιμία Κάρα του Οσίου Ιερωνύμου Σιμωνοπετρίτου (ΦΩΤΟ-VIDEO)

Το ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ της Κυριακής του Παραλύτου

Τελέστηκε το Σαρανταημερο Μνημόσυνο του Γέροντος Εφραιμ Δικαιου

ΛΑΡΙΣΑ: Παράκληση στον Άγιο Νικηφόρο τον λεπρό στις 17 ΜαΪου – Εσπερινό κήρυγμα

Εορτολόγιο Κυριακή 7 Μαΐου 2023