Παντελής Τουτουντζής: Μας ξεναγεί στο 70s σπίτι που ζει με τον σύντροφό του και τα παιδιά τους

09:40 - 12/04/2023

Ο Παντελής Τουτουντζής άνοιξε την πόρτα του σπιτιού του στην κάμερα του Happy Day και στην To άρθρο Παντελής Τουτουντζής: Μας ξεναγεί στο 70s σπίτι που ζει με τον σύντροφό του και τα παιδιά τους δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Παντελής Τουτουντζής μας ξεναγεί στο 70s σπίτι που ζει με τον σύντροφό του και τα παιδιά τους

Ο Παντελής Τουτουντζής άνοιξε την πόρτα του σπιτιού του όπου ζει στιγμές οικογενειακής ευτυχίας δίπλα στον σύντροφό του και τα δυο τους παιδιά.. Ο γνωστός make up artist ζει σε ένα μεγάλο σπίτι εμπνευσμένο από τις δεκαετίας 60-70 με θέα τη θάλασσα. Μιλώντας στην κάμερα του Happy Day για τα έπιπλα αλλά και τα vintage […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Παντελής Τουντουντζής: Το 70s σπίτι του στη Βούλα με τις τροπικές «νότες»

Ο beauty expert Παντελής Τουτουντζής έχει δημιουργήσει στο σπίτι του στη Βούλα έναν μικρό vintage Παράδεισο που απολαμβάνει μαζί με τον σύντροφό του Νάσο και τα παιδιά τους. Στον χώρο σε καλωσορίζει ένα αίθριο με θέα στη θάλασσα. «Στο αίθριο παίρνω το πρωινό μου, διαβάζω τα βιβλία μου, παίζουμε με τα παιδιά, περιγράφει στο Happy […] The post Παντελής Τουντουντζής: Το 70s σπίτι του στη Βούλα με τις τροπικές «νότες» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»