Αλέξανδρος Λυκουρέζος για Ζωή Λάσκαρη: «Μετά από 41 χρόνια γάμου, μου λείπει η παρουσία της»

17:02 - 12/04/2023

Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος έδωσε συνέντευξη και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων, στην αείμνηστη σύζυγό του, Ζωή Λάσκαρη.Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: Μου λείπει η Ζωή Λάσκαρη, 41 χρόνια δεν διαγράφονται

Για τις Μεγάλες Εβδομάδες με τη Ζωή Λάσκαρη, τις συνήθειές της, την απουσία της αλλά και τη σχέση του με την οικογένεια του τέως βασιλιά Κωνσταντίνου, μίλησε ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος. Στα 89 του πλέον, ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος δηλώνει… μάχιμος αλλά ανήσυχος ως πατέρας και παραδέχεται ότι το κενό που έχει αφήσει στη ζωή του ο ... Περισσότερα To άρθρο Αλέξανδρος Λυκουρέζος: Μου λείπει η Ζωή Λάσκαρη, 41 χρόνια δεν διαγράφονται δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: Μου λείπει η Ζωή Λάσκαρη, 41 χρόνια δεν διαγράφονται

Για τις Μεγάλες Εβδομάδες με τη Ζωή Λάσκαρη, τις συνήθειές της, την απουσία της αλλά και τη σχέση του με την οικογένεια του τέως βασιλιά Κωνσταντίνου, μίλησε ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Λυκουρέζος για Λάσκαρη: «Μετά από 41 χρόνια γάμου, μου λείπει η παρουσία της- Το κενό παραμένει…»

Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος έδωσε συνέντευξη στο «Πρωινό» του Ant1 και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων, στην αείμνηστη σύζυγό του, Ζωή Λάσκαρη.Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος έδωσε συνέντευξη στο «Πρωινό» του Ant1 και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων, στην αείμνηστη σύζυγό του, Ζωή Λάσκαρη.Ο γνωστός ποινικολόγος μίλησε στην κάμερα της εκπομπής του Ant1 λέγοντας: «Στέκομαι όρθιος, ακόμα λειτουργεί ο εγκέφαλός μου και παραμένω μάχιμος. Γεννήθηκα το 1934, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν αντέχω. Αυτά που μπορώ να θυμάμαι με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Συγκινεί ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Μετά από 41 χρόνια γάμου μου λείπει…»

Τι εξομολογήθηκε;

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση