Τοροσίδης: «Ο Ολυμπιακός είναι η ζωή μου. Έκλαψα όταν έφυγα από τη Ρόμα»

19:52 - 12/04/2023

Ο Βασίλης Τοροσίδης σε δηλώσεις του στην επίσημη ιστοσελίδα της Ρόμα, μίλησε για τη «θητεία» του στους «τζιαλορόσι» και τη μεγάλη του αγάπη, τον Ολυμπιακό.

Διαβάστε Περισσότερα στο fosonline.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τοροσίδης: «Ο Ολυμπιακός είναι η ζωή μου, έκλαψα όταν έφυγα από την Ρόμα για να πάω στην Μπολόνια»

Ο Βασίλης Τοροσίδης μίλησε στο Roma TV για την παρουσία του στην ομάδα της «αιώνιας» πόλης τονίζοντας πως ήταν η καλύτερη περίοδο της ποδοσφαιρικής τους ζωής. Φυσικά δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στον Ολυμπιακό λέγοντας πως είναι η ζωή του.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Τοροσίδης: «Ο Ολυμπιακός είναι η ζωή μου – Μου λείπει η Ρόμα»

Ο Βασίλης Τοροσίδης παραχώρησε συνέντευξη στο Roma TV όπου αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στα χρόνια που πέρασε στην ομάδα επεσημαίνοντας πως ήταν τα καλύτερα της ποδοσφαιρικής του καριέρας, ακόμη και από κείνα του Ολυμπιακού. Είπε βέβαια πως οι «ερυθρόλευκοι» είναι για κείνον ολόκληρη η ζωή του. Αναλυτικά οι δηλώσεις του Βασίλη Τοροσίδη: Για το αν του […] The post Τοροσίδης: «Ο Ολυμπιακός είναι η ζωή μου – Μου λείπει η Ρόμα» first appeared on ThesSports.

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ fosonline.gr

ΜΕΓΑΣ ΘΡΥΛΟΣ

Ολυμπιακός: Πήρε αυτό που άξιζε

ΜακΚίσικ: «Κάναμε αυτό που έπρεπε για να νικήσουμε»

Μπαρτζώκας: «Στα επόμενα ματς θα μπούμε με τη λογική ότι η σειρά είναι στο 0-0»

Ευρωλίγκα: Το πανόραμα των πλέι οφ - Μπρέικ από Ολυμπιακό, Μακάμπι και Φενέρμπαχτσε!

Premier League: Η Έβερτον άφησε «ξερή» την Λίβερπουλ (2-0)