Γιάννης Σπαλιάρας: Έκανα γύρισμα ξημερώματα στην πλατεία Καραϊσκάκη με λευκό εσώρουχο και μπότες – Τα αυτοκίνητα έφευγαν με κόκκινο

04:00 - 13/04/2023

Οι πρωταγωνιστές της σειράς «Μίλα μου βρώμικα» έκαναν για πρώτη φορά reunion για το «Πάμε Δανάη!» και 15 χρόνια μετά το τέλος της σειράς μοιράστηκαν τις αναμνήσεις τους από τα γυρίσματα. «Είμαστε εδώ μετά από 15 περίπου χρόνια από την σειρά. Είναι απίστευτο. Τελείως τυχαία βρεθήκαμε με τον Κοψιδά στην Προεθνική Παίδων στο μπάσκετ σε τουρνουά στη Γαλλία», είπε ο Γιάννης Σπαλιάρας και ξετύλιξε το κουβάρι των αναμνήσεων: «Σε μια σκηνή με την Μαρία Κωνσταντάκη που με φαντασιώνεται με εσώρουχο με πάει η Μυρτώ Κοντοβά 1 η ώρα στην πλατεία Καραϊσκάκη και είμαι με λευκό εσώρουχο και τις μπότες μου. Το αστείο είναι ότι ο περαστικός δεν έβλεπε τις κάμερες γιατί ήταν κρυμμένες στα 150 μέτρα και εγώ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Σπαλιάρας: «Ήμουν στην πλατεία με λευκό εσώρουχο και μπότες» - Οι αντιδράσεις των περαστικών

Ο Γιάννης Σπαλιάρας αποκάλυψε μια αστεία στιγμή από τα γυρίσματα της σειράς «Μίλα μου βρώμικα»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Με όπλα θα κυκλοφορούν οι εκπαιδευτικοί στα σχολεία σε αυτήν την πολιτεία της Αμερικής

«Εντός ημερών» θα καταφθάσει η στρατιωτική βοήθεια των ΗΠΑ στην Ουκρανία – Τι περιλαμβάνει

Ρώσικοι πύραυλοι χτύπησαν κατοικημένη περιοχή στο Χάρκοβο

Συνετρίβη αεροσκάφος μεταφοράς φορτίου στην Αλάσκα – Δύο νεκροί

Νικολαΐδης για Κασσελάκη: Ήθελαν να βρούνε ένα ομοίωμα του Τσίπρα, αλλά να πιάνει και την ΛΟΑΤΚΙ κοινότητα

Η Τουρκία μπορεί να αναπτύξει σύντομα τους S-400 εναντίον του πιο πιστού συμμάχου της Ρωσίας στη Μέση Ανατολή