Συγκινεί η Ρεγγίνα Μακέδου: «Δότη μου δεν ξέρω ποιος ή ποια είσαι αλλά σε ευχαριστώ κάθε μέρα»

10:50 - 14/04/2023

Η Ρεγγίνα Μακέδου μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους στα social media, μία φωτογραφία της από το Αιματολογικό Τμήμα «Στοργή», γράφοντας […] The post Συγκινεί η Ρεγγίνα Μακέδου: «Δότη μου δεν ξέρω ποιος ή ποια είσαι αλλά σε ευχαριστώ κάθε μέρα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρεγγίνα Μακέδου: «Δότη μου δεν ξέρω ποιος είσαι αλλά σε ευχαριστώ» – Το μήνυμα μετά τη λευχαιμία

H αθλήτρια μετά την μεταμόσχευση μυελού των οστών στέλνει ένα συγκινητικό μήνυμ αισιοδοξίας και ελπίδας.

Διαβάστε το στο in.gr

Ρεγγίνα Μακέδου: «Δότη μου δεν ξέρω ποιος είσαι αλλά σε ευχαριστώ»

H αθλήτρια μετά την μεταμόσχευση μυελού των οστών στέλνει ένα συγκινητικό μήνυμ αισιοδοξίας και ελπίδας.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Συγκινεί η Ρεγγίνα Μακέδου: «Δότη μου σε ευχαριστώ κάθε μέρα!»

Ανήμερα της Μεγάλης Πέμπτης, η γνωστή αθλήτρια Ρεγγίνα Μακέδου μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους στα social media, μία φωτογραφία της από το Αιματολογικό Τμήμα «Στοργή», γράφοντας ένα πολύ συγκινητικό αλλά και αισιόδοξο μήνυμα. «Μεγάλη Πέμπτη… κάθε φορά στο γυρισμό από τη Στοργή με το μπαμπά σταματάμε στην Αγία Μαρίνα… έχει μια ηρεμία, μια ενέργεια […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ρεγγίνα Μακέδου: Συγκινεί με το μήνυμά της – «Δότη μου δεν ξέρω ποιος ή ποια είσαι αλλά σε ευχαριστώ κάθε μέρα»

Μία φωτογραφία της από το Αιματολογικό Τμήμα «Στοργή», μοιράστηκε η Ρεγγίνα Μακέδου με τους διαδικτυακούς της φίλους στα social media, την οποία συνόδευσε με ένα συγκινητικό μήνυμά.Μία φωτογραφία της από το Αιματολογικό Τμήμα «Στοργή», μοιράστηκε η Ρεγγίνα Μακέδου με τους διαδικτυακούς της φίλους στα social media, την οποία συνόδευσε με ένα συγκινητικό μήνυμά.«Μεγάλη Πέμπτη… κάθε φορά στο γυρισμό από τη Στοργή με το μπαμπά σταματάμε στην Αγία Μαρίνα… έχει μια ηρεμία, μια ενέργεια απίστευτη. Σήμερα της είπα ένα τεράστιο ευχαριστώ! Για […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ρεγγίνα Μακέδου: "Δότη μου δεν ξέρω ποιος/α είσαι, αλλά σε ευχαριστώ κάθε μέρα"

Ανήρτησε μια φωτογραφία και η λεζάντα προκάλεσε συγκίνηση

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»