Χάρης Χριστόπουλος – Ανίτα Μπραντ: «Το ανακοίνωσε στην τηλεόραση χωρίς να ζητήσει την άδειά μας»

12:24 - 14/04/2023

Στο περιοδικό Hello και τη Μαρία Κολλιάτσα έδωσαν συνέντευξη ο Χάρης Χριστόπουλος και η Ανίτα Μπραντ, που μίλησαν και για […] The post Χάρης Χριστόπουλος – Ανίτα Μπραντ: «Το ανακοίνωσε στην τηλεόραση χωρίς να ζητήσει την άδειά μας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανίτα Μπραντ: Την πρώτη μου εγκυμοσύνη την ανακοίνωσε ένας άνθρωπος στην τηλεόραση χωρίς να ζητήσει την άδειά μας

«Η υπερέκθεση με αγχώνει γενικά, οπότε, στη δεύτερη εγκυμοσύνη, ήθελα να ζήσω εκείνο το διάστημα πολύ ήρεμα» εξήγησε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Χάρης Χριστόπουλος – Ανίτα Μπραντ: «Το ανακοίνωσε στην τηλεόραση χωρίς να ζητήσει την άδειά μας»

Σε πελάγη ευτυχίας πλέουν εδώ και δύο εβδομάδες περίπου η Ανίτα Μπραντ και ο Χάρης Χριστόπουλος, To άρθρο Χάρης Χριστόπουλος – Ανίτα Μπραντ: «Το ανακοίνωσε στην τηλεόραση χωρίς να ζητήσει την άδειά μας» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ανίτα Μπραντ: «Το ανακοίνωσε ένας άνθρωπος στην τηλεόραση χωρίς να ζητήσει την άδειά μας»

«Άλλο ένα όνειρό μας γίνεται πραγματικότητα. Ακόμη δεν το έχουμε συνειδητοποιήσει 100%. Κρατάμε ένα πλασματάκι στην αγκαλιά μας και σκεφτόμαστε "αυτό τώρα είναι αλήθεια;".

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»