Ηλίας Μαμαλάκης: «Δεν θα μου άρεσε καθόλου να βρεθώ σε γηροκομείο»

11:00 - 17/04/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή “Δυο στη 1” της ΕΡΤ βρέθηκε ο Ηλίας Μαμαλάκης ο οποίος μίλησε για To άρθρο Ηλίας Μαμαλάκης: «Δεν θα μου άρεσε καθόλου να βρεθώ σε γηροκομείο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Μαμαλάκης: «Δεν θα μου άρεσε καθόλου να βρεθώ σε γηροκομείο»

Στο μεταξύ, τόνισε για τη Βέφα Αλεξιάδου ότι «παρόλο που τη χλεύασαν, είναι πρωτοπόρος της ελληνικής τηλεόρασης» - Δείτε βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ηλίας Μαμαλάκης: Έχω χλευαστεί από πιτσιρικάδες – Δεν θα μου άρεσε να βρεθώ σε γηροκομείο

Για τα νέα σχέδιά του για την τηλεόραση μίλησε ο Ηλίας Μαμαλάκης που βρέθηκε καλεσμένος στο εορταστικό επεισόδιο της εκπομπής «Δύο στη Μία», στην ΕΡΤ. Ο Ηλίας Μαμαλάκης αναφέρθηκε επίσης στην αποχή του από την τηλεόραση και τις αιτίες της αλλά και τα χλευαστικά σχόλια που έχει δεχθεί κατά καιρούς. «Έχω βάλει σιδηρή πανοπλία, δεν ... Περισσότερα To άρθρο Ηλίας Μαμαλάκης: Έχω χλευαστεί από πιτσιρικάδες – Δεν θα μου άρεσε να βρεθώ σε γηροκομείο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»