Θοδωρής Ρουσόπουλος: Η Μάρα για χατίρι μου έκανε πίσω – Χρεώθηκε πως έγινα πολιτικός

11:06 - 18/04/2023

Στον τηλεοπτικό σταθμό MEGA και τον δημοσιογράφο, Κώστα Τσουρό, μίλησε ο πρώην Υπουργός και νυν υποψήφιος βουλευτής με τη Νέα Δημοκρατία, Θοδωρής Ρουσόπουλος. Ο κύριος Ρουσόπουλος, στάθηκε στις δυσκολίες που αντιμετώπισε ο γάμος του με την Μάρα Ζαχαρέα, τονίζοντας πως η απόφασή του να «κατέβει» στην πολιτική έφερε αρκετές δυσκολίες στη σύζυγό του, αναφέροντας χαρακτηριστικά πως «η Μάρα πλήρωσε ότι εγώ έγινα πολιτικός». «Η γυναίκα μου έχει τρέλα με τα γλυκά, εγώ προσέχω τη διατροφή μου αλλά μαγειρεύω πάρα πολύ καλά. Όταν τα παιδιά ήταν μικρά, ρωτούσαν ”μπαμπά τι θα φάμε σήμερα;”. Φτιάχνω εδώ και 20-30 χρόνια πολύ ωραίο ψωμί, με δικό μας προζύμι». Εκτός από τη μαγειρική με χαλαρώνει πολύ να

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θοδωρής Ρουσόπουλος: «Η Μάρα ”πλήρωσε” ότι εγώ έγινα πολιτικός και υπουργός»

Τι είπε στο MEGA o βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας

Διαβάστε το στο in.gr

Θοδωρής Ρουσόπουλος: «Η Μάρα ”πλήρωσε” ότι εγώ έγινα πολιτικός και υπουργός»

Τι είπε στο MEGA o βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας

Διαβάστε το στο tanea.gr

Ρουσόπουλος για Ζαχαρέα: "Πλήρωσε ότι εγώ έγινα πολιτικός"

"Περάσαμε δύσκολα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Θοδωρής Ρουσόπουλος: «Η Μάρα για χατίρι μου έκανε πίσω, ανέστειλε την επαγγελματική της ιδιότητα και παραιτήθηκε»

Ο Θοδωρής Ρουσόπουλος είναι βουλευτής της Β1’ εκλογικής περιφέρειας του βόρειου τομέα Αθηνών και εκ νέου υποψήφιος, αλλά και σύζυγος της δημοσιογράφου, Μάρας Ζαχαρέα. Ο βουλευτής έδωσε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στον Κώστα Τσουρό και την εκπομπή «Mega Καλημέρα», μιλώντας κατά κύριο λόγο και για τη σύζυγο του, Μάρα Ζαχαρέα. «Με την Μάρα […] The post Θοδωρής Ρουσόπουλος: «Η Μάρα για χατίρι μου έκανε πίσω, ανέστειλε την επαγγελματική της ιδιότητα και παραιτήθηκε» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα