Νίνο: Μετά την απόπειρα δολοφονίας, κατέληξα να ζω 3 μήνες στο σπίτι του Ηλία Ψινάκη

08:08 - 19/04/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή Έλεος με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη ήταν ο Νίνο και μίλησε για την ένοπλη επίθεση που είχε δεχθεί και την σκοτεινή περίοδο που πέρασε.Καλεσμένος στην εκπομπή Έλεος με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη ήταν ο Νίνο και μίλησε για την ένοπλη επίθεση που είχε δεχθεί και την σκοτεινή περίοδο που πέρασε.«Είχα περάσει μια πολύ δύσκολη περίοδο στη ζωή μου. Ήταν πολύ δύσκολη χρονιά. Είχε γίνει απόπειρα δολοφονίας αλλά μου είπαν ότι έγινε λάθος. Έχω πει στον […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίνο: Μετά την απόπειρα δολοφονίας, κατέληξα να ζω 3 μήνες στο σπίτι του Ηλία Ψινάκη

Καλεσμένος στην εκπομπή «Έλεος» ήταν το βράδυ της Τρίτης ο αγαπημένος τραγουδιστής Νίνο, και αποκάλυψε άγνωστες πτυχές από την καλλιτενχική διαδσρομή του. Ο Νίνο σε μια συνέντευξη εφ’ολης της ύλης στην Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη, μίλησε για το ξεκίνημά του στη μουσική και αναφέρθηκε στους σημαντικότερους σταθμούς της καριέρας του, ως τραγουδιστής και ... Περισσότερα To άρθρο Νίνο: Μετά την απόπειρα δολοφονίας, κατέληξα να ζω 3 μήνες στο σπίτι του Ηλία Ψινάκη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αποκαλυπτικός Νίνο για την απόπειρα δολοφονίας εναντίον του: Με γάζωσαν με καλάσνικοφ, ζούσα για μήνες στο σπίτι του Ψινάκη

«Ακροβατούσα ανάμεσα σε λογική και τρέλα, πάλευα, δεν μπορούσα να βρω ηρεμία σε καμία στιγμή»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»