Ο Θανάσης Λάλας απαντά στην Χρύσα Ρώπα: «Δεν με ενοχλεί κανένα κομμάτι της ζωής μου, όπως το διηγείται ο άλλος»

17:36 - 19/04/2023

Ο Θανάσης Λάλας βρέθηκε το απόγευμα της Τετάρτης στην εκπομπή Στούντιο 4. Η Χρύσα Ρώπα, κατά τη διάρκεια της κουβέντας, […] The post Ο Θανάσης Λάλας απαντά στην Χρύσα Ρώπα: «Δεν με ενοχλεί κανένα κομμάτι της ζωής μου, όπως το διηγείται ο άλλος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Λάλας για Χρύσα Ρώπα: Δεν με ενοχλεί κανένα κομμάτι της ζωής μου, όπως το διηγείται ο άλλος

“Από τη στιγμή που έχεις περάσει πολλά με έναν άνθρωπο, δικαιούται να λέει ό,τι θέλει για σένα χωρίς να του απαντάς” δήλωσε ο Θανάσης Λάλας. Ο Θανάσης Λάλας φιλοξενήθηκε στο Στούντιο 4 και μεταξύ άλλων ρωτήθηκε από τον Θανάση Αναγνωστόπουλο για το αν ενοχλείται που κομμάτι της προσωπικής του ζωής γίνεται δημόσιο. Ο Θανάσης Λάλας ... Περισσότερα To άρθρο Θανάσης Λάλας για Χρύσα Ρώπα: Δεν με ενοχλεί κανένα κομμάτι της ζωής μου, όπως το διηγείται ο άλλος δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»