Θανάσης Λάλας: Η εξομολόγηση για τη Χρύσα Ρώπα και η αποκάλυψη για τα πρώτα ραντεβού με την Άννα Δρούζα

18:08 - 19/04/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4» βρέθηκε ο Θανάσης Λάλας την Τετάρτη 19/4. Ο γνωστός δημοσιογράφος, μεταξύ To άρθρο Θανάσης Λάλας: Η εξομολόγηση για τη Χρύσα Ρώπα και η αποκάλυψη για τα πρώτα ραντεβού με την Άννα Δρούζα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Λάλας: «Η Χρύσα Ρώπα το αποφάσισε για μένα. Είμαι πολύ δεμένος με την κόρη της Άννας Δρούζα»

Στις δύο γνωστές κυρίες της ζωής του αναφέρθηκε ο Θανάσης Λάλας, που ήταν καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Στούντιο 4». Ο γνωστός δημοσιογράφος, μεταξύ άλλων, ρωτήθηκε για την Χρύσα Ρώπα αλλά και για το αν τον ενοχλεί που ένα κομμάτι της προσωπικής του ζωής γίνεται δημόσιο. «Δεν με ενοχλεί κανένα κομμάτι της ζωής μου, όπως […] The post Θανάσης Λάλας: «Η Χρύσα Ρώπα το αποφάσισε για μένα. Είμαι πολύ δεμένος με την κόρη της Άννας Δρούζα» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Θανάσης Λαλάς: Η εξομολόγηση για τη Χρύσα Ρώπα

Ο γνωστός δημοσιογράφος, ρωτήθηκε για την Χρύσα Ρώπα αλλά και για το αν τον ενοχλεί που ένα κομμάτι της προσωπικής του ζωής γίνεται δημόσιο.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»