Χάρις Αλεξίου: «Το πένθος ήταν για την απώλεια της φωνής»

17:20 - 20/04/2023

Η Χάρις Αλεξίου, σε μια από τις σπάνιες τηλεοπτικές της εμφανίσεις, βρέθηκε το απόγευμα της Πέμπτης στην εκπομπή Στούντιο 4. […] The post Χάρις Αλεξίου: «Το πένθος ήταν για την απώλεια της φωνής» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χαρούλα Αλεξίου: «Το πένθος δεν ήταν επειδή έφυγα από τη δουλειά, αλλά για την απώλεια της φωνής μου»

«Όταν τραγουδάς πρέπει να τραγουδάς, δεν γίνεται να κοροϊδεύεις, πρέπει να παραδεχτείς την ήττα, τη νέα συνθήκη», δήλωσε η καταξιωμένη μουσικός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Χάρις Αλεξίου: Το πένθος μου ήταν για την απώλεια της φωνής

Η σπουδαία ερμηνεύτρια Χάρις Αλεξίου, σε μια σπάνια συνέντευξη, βρέθηκε στην εκπομπή «Στούντιο 4», και μίλησε με τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο για πολλές γνωστές και άγνωστες πτυχές της ζωής της. Σε ερώτηση σχετικά με την απόφασή της να σταματήσει το τραγούδι, καθώς η φωνή της δεν είναι όπως παλιά, η Χάρις Αλεξίου ... Περισσότερα To άρθρο Χάρις Αλεξίου: Το πένθος μου ήταν για την απώλεια της φωνής δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Χάρις Αλεξίου: «Το πένθος δεν ήταν επειδή έφυγα από τη δουλειά, ήταν για την απώλεια της φωνής»

Η Χάρις Αλεξίου μιλάει για τον λόγο που αποφάσισε να σταματήσει το τραγούδιΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Αλεξίου: «Πηγαίνω στο σούπερ μάρκετ και δεν μου μιλάει κανένας- Το πένθος μου ήταν για την απώλεια της φωνής»

Η Χάρις Αλεξίου, βρέθηκε το απόγευμα της Πέμπτης στην εκπομπή της ΕΡΤ1 «Στούντιο 4».Η Χάρις Αλεξίου, βρέθηκε το απόγευμα της Πέμπτης στην εκπομπή της ΕΡΤ1 «Στούντιο 4».Η σπουδαία μας ερμηνεύτρια και ηθοποιός μίλησε με τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο για πολλές πτυχές της ζωής της. Αναφερόμενη στην απόφασή της να σταματήσει το τραγούδι, η Χάρις Αλεξίου εξομολογήθηκε: «Το πένθος δεν ήταν επειδή έφυγα από τη δουλειά, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Χαρούλα Αλεξίου: «Το πένθος δεν ήταν επειδή έφυγα από τη δουλειά, αλλά η απώλεια της φωνής μου»

Η Χαρούλα Αλεξίου βρέθηκε καλεσμένη το απόγευμα της Πέμπτης στην εκπομπή «Στούντιο 4» της ΕΡΤ. Η To άρθρο Χαρούλα Αλεξίου: «Το πένθος δεν ήταν επειδή έφυγα από τη δουλειά, αλλά η απώλεια της φωνής μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Χάρις Αλεξίου: «Το πένθος ήταν για την απώλεια της φωνής»

"Πρέπει να παραδεχτείς και την απώλεια, να παραδεχτείς την ήττα, τη νέα συνθήκη...", εξομολογείται η Χάρις Αλεξίου. Το άρθρο Χάρις Αλεξίου: «Το πένθος ήταν για την απώλεια της φωνής» εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Χάρις Αλεξίου: «Το πένθος δεν ήταν επειδή έφυγα από τη δουλειά – Ήταν για την απώλεια της φωνής»

«Και το πένθος θέλει τον χρόνο του», είπε μεταξύ άλλων η Χάρις Αλεξίου.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Χάρις Αλεξίου: “Το πένθος ήταν για την απώλεια της φωνής μου”

Η Χάρις Αλεξίου ήταν καλεσμένη στην εκπομπή “Στούντιο 4” το απόγευμα της Πέμπτης. Η σπουδαία ερμηνεύτρια αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην απόφασή της να σταματήσει το τραγούδι. “Το πένθος δεν ήταν επειδή έφυγα από τη δουλειά, το πένθος -ας μην φοβόμαστε να πούμε τη λέξη ακόμα- ήταν για την απώλεια της φωνής. Αυτό όσο και αν […] The post Χάρις Αλεξίου: “Το πένθος ήταν για την απώλεια της φωνής μου” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Η Χάρις Αλεξίου σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση: «Το πένθος ήταν για την απώλεια της φωνής μου»

Η Χάρις Αλεξίου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4» και μίλησε μεταξύ άλλων για την απόφασή της να κατεβάσει το μικρόφωνο και τα όσα ψυχολογικά βίωσε. Η γνωστή τραγουδίστρια με εξομολογητική διάθεση αποκάλυψε: «Βάρος έχει ο χρόνος που αφιερώνεις για να γίνουν αυτά τα πράγματα. Που αφιερώνεσαι στη δουλειά, που δεν ζεις τη ζωή όπως […] The post Η Χάρις Αλεξίου σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση: «Το πένθος ήταν για την απώλεια της φωνής μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»