Νίκος Ψαρράς: «Έμεινα άνεργος στο Λος Άντζελες και άρχισα να σερβίρω σε εστιατόρια»

15:08 - 21/04/2023

Ο Νίκος Ψαρράς έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Ελένη» και τον Κωνσταντίνο Αρκά. Ο αγαπημένος ηθοποιός μίλησε για την καριέρα του […] The post Νίκος Ψαρράς: «Έμεινα άνεργος στο Λος Άντζελες και άρχισα να σερβίρω σε εστιατόρια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Ψαρράς: «Έμεινα άνεργος στο Λος Άντζελες και άρχισα να σερβίρω σε εστιατόρια»

«Με έβλεπαν σε οντισιόν αλλά δεν έκλεινα δουλειές» είπε ο ηθοποιός - Δείτε το βίντεο 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Συγκλονίζει πασίγνωστος Έλληνας ηθοποιός: Έμεινα άνεργος, άρχισα να σερβίρω σε εστιατόρια

«Είχα φτάσει σε τέτοιο σημείο να πιστεύω ότι έχω διαλέξει λάθος δουλειά»

Διαβάστε το στο in.gr

Νίκος Ψαρράς: «Έμεινα άνεργος στο Λος Άντζελες και δούλεψα ως σερβιτόρος – Με έβλεπαν σε οντισιόν αλλά δεν έκλεινα δουλειές»

Νίκος Ψαρράς: Συνέντευξη παραχώρησε ο Νίκος Ψαρράς στο “Happy Day”. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για την υπόθεση του Γιώργου Κιμούλη, τον  Αλέξη Γεωργούλη καθώς και για την περίοδο που ήταν στο Λος Άντζελες. “Δεν έχω ιδέα για το δικαστήριο, δεν ασχολούμαι γιατί δουλεύω. Αυτή η υπόθεση έχει πάρει τον δρόμο της δικαιοσύνης. Ούτως […] Το άρθρο Νίκος Ψαρράς: «Έμεινα άνεργος στο Λος Άντζελες και δούλεψα ως σερβιτόρος – Με έβλεπαν σε οντισιόν αλλά δεν έκλεινα δουλειές» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Νίκος Ψαρράς: «Έμεινα άνεργος και άρχισα να σερβίρω σε εστιατόρια στο Los Angeles» – Τα 10 χρόνια γάμου και ο γιος του

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε ο Νίκος Ψαρράς στην «Ελένη» και τον Κωνσταντίνο Αρκά. Ο αγαπημένος ηθοποιός To άρθρο Νίκος Ψαρράς: «Έμεινα άνεργος και άρχισα να σερβίρω σε εστιατόρια στο Los Angeles» – Τα 10 χρόνια γάμου και ο γιος του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Νίκος Ψαρράς: “Έμεινα άνεργος στο Λος Άντζελες και άρχισα να σερβίρω σε εστιατόρια”

Ο Νίκος Ψαρράς παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή “Ελένη”. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για την καριέρα του, την προσωπική του ζωή, τον γιο του και τη νέα του δουλειά στο θέατρο. «Ανεβάζουμε το έργο “Σκηνές από έναν γάμο” στο Δημοτικό Θέατρο Πειραιά με τη Μαρίνα Ασλάνογλου. Επιπλέον, ξεκινάω πρόβες για την Επίδαυρο με τον Φρανκ Καστόρφ. […] The post Νίκος Ψαρράς: “Έμεινα άνεργος στο Λος Άντζελες και άρχισα να σερβίρω σε εστιατόρια” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»