Θεοφανία Παπαθωμά: Νέο post για Γεωργούλη – «Δεν έχω πρόθεση να αμφισβητήσω τα λόγια του υποτιθέμενου θύματος»

16:26 - 21/04/2023

Μετά τις αντιδράσεις που δημιουργήθηκαν με την ανάρτηση που έκανε για την υπόθεση του Αλέξη Γεωργούλη, To άρθρο Θεοφανία Παπαθωμά: Νέο post για Γεωργούλη – «Δεν έχω πρόθεση να αμφισβητήσω τα λόγια του υποτιθέμενου θύματος» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θεοφανία Παπαθωμά για υπόθεση Γεωργούλη: Δεν αμφισβητώ το υποτιθέμενο θύμα – Απειλεί με μηνύσεις

Νέα ανάρτηση με την οποία περνά στην… αντεπίθεση από τη Θεοφανία Παπαθωμά, που στηρίξει ξανά τον Αλέξη Γεωργούλη και διαμηνύει ότι θα κινηθεί νομικά σε βάρος όσων σχολίασαν τη χθεσινή της ανάρτηση για το ίδιο θέμα. «Κι αν θες να βιάσεις κάποια, επιλέγεις τη Νομική Σύμβουλο της Κομισιόν! Απολύτως λογικό…» ήταν η πρώτη ανάρτηση της ... Περισσότερα To άρθρο Θεοφανία Παπαθωμά για υπόθεση Γεωργούλη: Δεν αμφισβητώ το υποτιθέμενο θύμα – Απειλεί με μηνύσεις δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Θεοφανία Παπαθωμά για υπόθεση Γεωργούλη: «Δεν έχω πρόθεση να αμφισβητήσω τα λόγια του υποτιθέμενου θύματος»

Μετά τις αντιδράσεις που δημιουργήθηκαν με την ανάρτηση που έκανε για την υπόθεση του Αλέξη Γεωργούλη, η Θεοφανία Παπαθωμά προειδοποιεί ότι θα κινηθεί νομικά εις βάρος όσων καταπιάστηκαν με το όνομά της. Το μεσημέρι της Παρασκευής, η Θεοφανία Παπαθωμά προχώρησε σε νέο post γράφοντας ότι «η ελευθερία του λόγου καταστρατηγείται και κακοποιείται βάναυσα. Δεν τολμάς […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»