Χρήστος Λούλης: «Η σχέση με το παιδί, είναι μια συνεχόμενη ερωτική απογοήτευση»

17:40 - 21/04/2023

Στον καναπέ του «Στούντιο 4» κάθισε ο Χρήστος Λούλης για μια εφ’ όλης της ύλης συζήτηση To άρθρο Χρήστος Λούλης: «Η σχέση με το παιδί, είναι μια συνεχόμενη ερωτική απογοήτευση» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

O Χρήστος Λούλης εξομολογείται: «Η σχέση με το παιδί, είναι μια συνεχόμενη ερωτική απογοήτευση»

Καλεσμένος στο  «Στούντιο 4» ήταν ο Χρήστος Λούλης, ο οποίος μίλησε μεταξύ άλλων για τη νέα του παράσταση «Μια νύχτα στην Επίδαυρο», για την οικογένειά του και την πατρότητα αλλά και για τα social media. «Δεν είναι ταινία το ξύπνημα με τα παιδιά, χαμόγελα, πρωινό στην κουζίνα. Δεν είναι έτσι, είναι μια μάχη. Η μικρή […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χρήστος Λούλης: «Η σχέση με το παιδί είναι μια συνεχόμενη ερωτική απογοήτευση»

«Έχω γίνει και άδικος με ανθρώπους. Μετά όμως πάω και τους ζητάω συγγνώμη» λέει ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο news.gr

Χρήστος Λούλης: “Η σχέση με το παιδί είναι μια συνεχόμενη ερωτική απογοήτευση”

Ο Χρήστος Λούλης ήταν καλεσμένος στην εκπομπή “Στούντιο 4” το απόγευμα της Παρασκευής. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για την οικογένειά του και για το πώς είναι να είσαι πατέρας. “Δεν είναι ταινία το ξύπνημα με τα παιδιά, χαμόγελα, πρωινό στην κουζίνα. Δεν είναι έτσι, είναι μια μάχη. Η μικρή μου κόρη δεν θέλει […] The post Χρήστος Λούλης: “Η σχέση με το παιδί είναι μια συνεχόμενη ερωτική απογοήτευση” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Χρήστος Λούλης: «Η σχέση με το παιδί, είναι μια συνεχόμενη ερωτική απογοήτευση»

O Χρήστος Λούλης μίλησε για τη νέα του παράσταση «Μια νύχτα στην Επίδαυρο», αλλά και για την οικογένειά του και την πατρότητα Ο γνωστός ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4» και ανέφερε: «Δεν είναι ταινία το ξύπνημα με τα παιδιά, χαμόγελα, πρωινό στην κουζίνα. Δεν είναι έτσι, είναι μια μάχη. Η μικρή μου κόρη δεν […] The post Χρήστος Λούλης: «Η σχέση με το παιδί, είναι μια συνεχόμενη ερωτική απογοήτευση» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»