Χρήστος Λούλης: «Έχω μιλήσει απότομα, έχω πει σκληρές αλήθειες, έχω γίνει άδικος»

17:42 - 21/04/2023

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Χρήστος Λούλης, το απόγευμα της Παρασκευής, στο πλατό του Στούντιο 4 όπου και […] The post Χρήστος Λούλης: «Έχω μιλήσει απότομα, έχω πει σκληρές αλήθειες, έχω γίνει άδικος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Λούλης: Έχω πει σκληρές αλήθειες, έχω υπάρξει άδικος με ανθρώπους και μετά ζήτησα συγγνώμη

“Για ποιο λόγο να μην ζητήσουμε συγγνώμη, αφού μπορούμε; Θέλω να πω πως άμα θέλεις να είσαι δίκαιος και σωστός και καλός, πρέπει να είσαι και ο εαυτός σου” ανέφερε ο Χρήστος Λούλης. Ο Χρήστος Λούλης ήταν καλεσμένος στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο το απόγευμα της Παρασκευής (21.04.2023) και ... Περισσότερα To άρθρο Χρήστος Λούλης: Έχω πει σκληρές αλήθειες, έχω υπάρξει άδικος με ανθρώπους και μετά ζήτησα συγγνώμη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Χρήστος Λούλης: «Έχω μιλήσει απότομα – Έχω γίνει άδικος»

Χρήστος Λούλης: «Δεν πιστεύω ότι η ύψιστη αξία για έναν άνθρωπο είναι να είναι καλός καλλιτέχνης ή καλός επαγγελματίας»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Χρήστος Λούλης: «Έχω ψηφίσει σε εκλογές συνάδελφο»

Χρήστος Λούλης: «Δεν έχω social media λόγω τοξικότητας»

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»