Βασίλης Λεβέντης: «Με φλερτάρουν οι γυναίκες, αλλά δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη»

10:30 - 22/04/2023

Συνέντευξη στο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη έδωσε ο Βασίλης Λεβέντης. Ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων απάντησε για […] The post Βασίλης Λεβέντης: «Με φλερτάρουν οι γυναίκες, αλλά δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Λεβέντης: «Με φλερτάρουν οι γυναίκες, αλλά δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη»

Δηλώσεις που θα συζητηθούν από τον πρόεδρο της Ένωσης Κεντρώων

Διαβάστε το στο in.gr

Βασίλης Λεβέντης: «Με φλερτάρουν οι γυναίκες, αλλά δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη»

«Στον δημόσιο βίο πρέπει να είμαστε συγκρατημένοι», ανέφερε μεταξύ άλλων ο Βασίλης Λεβέντης Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Βασίλης Λεβέντης: «Με φλερτάρουν οι γυναίκες, αλλά δεν είμαι σαν τον… Γεωργούλη»

Στο φλερτ που δέχεται από τις γυναίκες και στα ρουσφέτια που του έχουν ζητήσει κατά καιρούς, αναφέρθηκε σε συνέντευξή του ο Βασίλης Λεβέντης. Ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων παραχώρησε συνέντευξη στο Secret των Παραπολιτικών και, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε και στον Αλέξη Γεωργούλη. Συγκεκριμένα, μιλώντας για τον τρόπο που οι γυναίκες τον προσεγγίζουν δεν δίστασε να πει ότι πηγαίνουν στο γραφείο, του κλείνουν το μάτι και αφήνουν υπονοούμενα, όμως ο ίδιος δεν «πέφτει» σαν… τον Γεωργούλη. «Εγώ όμως δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη και πιστεύω ότι στον δημόσιο βίο πρέπει να είμαστε συγκρατημένοι. Πιστεύω ότι για τον ΣΥΡΙΖΑ είναι μεγάλη ζημιά η υπόθεση Γεωργούλη, όπως και για τη Ν.Δ. εί

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Βασίλης Λεβέντης: Με φλερτάρουν- Εγώ όμως δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη

Συνέντευξη στο Secret έδωσε ο Βασίλης Λεβέντης. Ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων απάντησε για τα ρουσφέτια που του έχουν ζητήσει, αλλά και για το φλερτ που δέχεται.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Βασίλης Λεβέντης: Με φλερτάρουν οι γυναίκες – Εγώ όμως δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη!

Ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων Βασίλης Λεβέντης σε συνέντευξή του στο “Secret” της εφημερίδας «Παραπολιτικά» και τη Σάσα Σταμάτη μίλησε για πολλά πράγματα.Ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων Βασίλης Λεβέντης σε συνέντευξή του στο “Secret” της εφημερίδας «Παραπολιτικά» και τη Σάσα Σταμάτη μίλησε για πολλά πράγματα.Μεταξύ άλλων, ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων απάντησε για τα ρουσφέτια που του έχουν ζητήσει, αλλά και για το φλερτ που δέχεται. Ποιο είναι το πιο περίεργο ρουσφέτι που σας έχουν ζητήσει; «Πολλά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βασίλης Λεβέντης: «Οι γυναίκες έρχονται στο γραφείο και μου κλείνουν το μάτι, εγώ όμως δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη»

Ο Βασίλης Λεβέντης παραχώρησε συνέντευξη στη Secret τη Σάσα Σταμάτη. Ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων απάντησε To άρθρο Βασίλης Λεβέντης: «Οι γυναίκες έρχονται στο γραφείο και μου κλείνουν το μάτι, εγώ όμως δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βασίλης Λεβέντης: «Με φλερτάρουν οι γυναίκες, αλλά δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη»

Μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στο Secret των Παραπολιτικών έδωσε ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων Βασίλης Λεβέντης.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Βασίλης Λεβέντης: «Με φλερτάρουν οι γυναίκες, αλλά δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη»

«Στον δημόσιο βίο πρέπει να είμαστε συγκρατημένοι»

Διαβάστε το στο news.gr

Βασίλης Λεβέντης: «Με φλερτάρουν οι γυναίκες, αλλά δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη»

Μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στο Secret των Παραπολιτικών έδωσε ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων. Ο Βασίλης Λεβέντης, μίλησε για το φλερτ που δέχεται από τις γυναίκες αλλά και τα ρουσφέτια που του έχουν ζητήσει κατά καιρούς. Συγκεκριμένα, μιλώντας για τον τρόπο που οι γυναίκες τον προσεγγίζουν δεν δίστασε να πει ότι πηγαίνουν στο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Βασίλης Λεβέντης: «Με φλερτάρουν οι γυναίκες, αλλά όχι όπως τον Γεωργούλη»

«Στον δημόσιο βίο πρέπει να είμαστε συγκρατημένοι», λέει ο Βασίλης Λεβέντης.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Βασίλης Λεβέντης: «Με φλερτάρουν οι γυναίκες, αλλά δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη»

Στον δημόσιο βίο πρέπει να είμαστε συγκρατημένοι», λέει ο Βασίλης Λεβέντης. Συνέντευξη στο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη έδωσε ο Βασίλης Λεβέντης. Ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων απάντησε για τα ρουσφέτια που του έχουν ζητήσει, αλλά και για το φλερτ που δέχεται. Ποιο είναι το πιο περίεργο ρουσφέτι που σας έχουν ζητήσει; Πολλά …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr

Βασίλης Λεβέντης: «Με φλερτάρουν οι γυναίκες, αλλά δεν είμαι σαν τον… Γεωργούλη»

Δηλώσεις που θα συζητηθούν από τον πρόεδρο της Ένωσης Κεντρώων.

Διαβάστε το στο to10.gr

Βασίλης Λεβέντης: "Με φλερτάρουν οι γυναίκες, αλλά δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη"

"Στον δημόσιο βίο πρέπει να είμαστε συγκρατημένοι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»