Ιωάννης Παπαζήσης: «Έχω τον γιο μου 3,5 μέρες την εβδομάδα, έκανα συνεπιμέλεια πριν ακουστεί ο όρος»

16:00 - 22/04/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή «Δύο στη 1» βρέθηκε ο Ιωάννης Παπαζήσης. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε στον χωρισμό To άρθρο Ιωάννης Παπαζήσης: «Έχω τον γιο μου 3,5 μέρες την εβδομάδα, έκανα συνεπιμέλεια πριν ακουστεί ο όρος» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννης Παπαζήσης: «Έχω τον γιο μου 3,5 μέρες την εβδομάδα, έκανα συνεπιμέλεια πριν ακουστεί ο όρος»

«Το είχαμε αποφασίσει, όταν ήρθε η ώρα να πάρουμε διαζύγιο» είπε για το μεγάλωμα του παιδιού του με τη Βανέσσα Αδαμοπούλου - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ιωάννης Παπαζήσης: «Έχω τον γιο μου 3,5 μέρες την εβδομάδα, έκανα συνεπιμέλεια πριν ακουστεί ο όρος»

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Δύο στη 1» ήταν σήμερα ο Ιωάννης Παπαζήσης. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Ιωάννης Παπαζήσης: «Έχω τον γιο μου 3,5 μέρες την εβδομάδα, έκανα συνεπιμέλεια πριν ακουστεί ο όρος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ιωάννης Παπαζήσης: «Έχω τον γιο μου 3,5 μέρες την εβδομάδα, έκανα συνεπιμέλεια πριν ακουστεί ο όρος»

Ο Ιωάννης Παπαζήσης και η Βανέσσα Αδαμοπούλου έχουν αναφερθεί πολλές φορές στο παρελθόν, για την ανατροφή του γιου τους, μετά το διαζύγιο που πήραν. Στις περισσότερες από τις δημόσιες αναφορές τους, δείχνουν ότι έχουν μία καλή συνεννόηση μεταξύ τους. Ο ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Δύο στη 1» και αναφέρθηκε στον χωρισμό του με την […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ιωάννης Παπαζήσης: «Έχω 3,5 μέρες την εβδομάδα τον γιο μου. Εγώ έκανα συνεπιμέλεια πριν ακουστεί ο όρος»

Ο Ιωάννης Παπαζήσης αναφέρθηκε σε συνέντευξή του για τον χωρισμό του με την Βανέσσα Αδαμοπούλου, ενώ αποκάλυψε πως και οι δύο έχουν αναλάβει εξίσου το μεγάλωμα του γιου τους. Ο ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Δύο στη 1» και είπε συγκεκριμένα: «Τον έχω 3,5 μέρες την εβδομάδα τον γιο μου. Εγώ έκανα συνεπιμέλεια πριν ακουστεί ο όρος. Όταν […] The post Ιωάννης Παπαζήσης: «Έχω 3,5 μέρες την εβδομάδα τον γιο μου. Εγώ έκανα συνεπιμέλεια πριν ακουστεί ο όρος» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»