Βασίλης Θωμόπουλος για Γεωργούλη: «Αν αποδειχθεί πως έχει κάνει αυτές τις πράξεις, θα χαρώ πολύ να τιμωρηθεί»

12:10 - 23/04/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» και την Πέννυ Καβέτσου έδωσε ο Βασίλης Θωμόπουλος. Ο γνωστός σκηνοθέτης μίλησε για τον […] The post Βασίλης Θωμόπουλος για Γεωργούλη: «Αν αποδειχθεί πως έχει κάνει αυτές τις πράξεις, θα χαρώ πολύ να τιμωρηθεί» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θωμόπουλος για Γεωργούλη: Αν αποδειχθεί πως έχει κάνει αυτές τις πράξεις, θα χαρώ πολύ να τιμωρηθεί

Στην εκπομπή του MEGA, Χαμογέλα και πάλι, μίλησε ο γνωστός σκηνοθέτης, Βασίλης Θωμόπουλος, ενώ αναφέρθηκε και στην υπόθεση του Αλέξη Γεωργούλη και τις κατηγορίες που αντιμετωπίζει. «Θεωρώ απαράδεκτη τη δημοσιοποίηση των στοιχείων της κοπέλας που κατήγγειλε τον Αλέξη Γεωργούλη. Έχω δουλέψει κι έχω κάνει παρέα με τον Αλέξη, δεν μου φαίνεται ότι είναι ένας άνθρωπος που μπορεί να κάνει μια τέτοια πράξη. Δεν ξέρω πια αν πέφτω από τα σύννεφα, ο κάθε άνθρωπος μπορεί να έχει τη δύσκολη στιγμή του και το λέω επιεικώς. Τα χρόνια που έζησα με τον Αλέξη, ήταν ένα παιδί πολύ γλυκό, τρυφερό, γελαστό και καθόλου εριστικό», είπε αρχικά και συνέχισε: «Δεν πάει το μυαλό σου ότι αυτός ο άνθρωπος μπορεί να έ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρία Σολωμού για Γεωργούλη: «Αν έχει κάνει κάτι, εγώ θα τον κρεμάσω»

«Δεν μπορώ να το καταπιώ αυτό το πράγμα. Όλο αυτό είναι σοκαριστικό για μένα»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»