Χάρης Ρώμας: «Αν αποδειχθεί ότι ο Αλέξης Γεωργούλης είναι ένοχος, πρέπει να τιμωρηθεί με μεγάλη ποινή»

11:34 - 24/04/2023

Ο Χάρης Ρώμας μίλησε στο Breakfast@star και στην Λιλή Πυράκη για την υπόθεση του Αλέξη Γεωργούλη και τον σάλο που […] The post Χάρης Ρώμας: «Αν αποδειχθεί ότι ο Αλέξης Γεωργούλης είναι ένοχος, πρέπει να τιμωρηθεί με μεγάλη ποινή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χάρης Ρώμας: Αν ο Αλέξης Γεωργούλης είναι τελικά ένοχος, πρέπει να τιμωρηθεί με μεγάλη ποινή

«Η κακοποίηση θεωρώ ότι είναι κακούργημα», τόνισε

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Χάρης Ρώμας: Αν αποδειχθεί ότι ο Αλέξης Γεωργούλης είναι ένοχος, πρέπει να τιμωρηθεί με μεγάλη ποινή

Υποχρεωμένος να νιώθει επιφυλακτικός απέναντι στην υπόθεση του Αλέξη Γεωργούλη νιώθει ο Χάρης Ρώμας καθώς υπάρχει το τεκμήριο της αθωότητας. Ο ηθοποιός, παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Breakfast@Star» και τη Λιλή Πυράκη το πρωί της Δευτέρας (24/04) και τόνισε πως η Δικαιοσύνη θα κρίνει και θα αποφασίσει. «Είμαι υποχρεωμένος, όπως όλοι μας που έχουμε δημόσιο λόγο, να είμαι άκρως επιφυλακτικός γιατί υπάρχει και το τεκμήριο της αθωότητας. Το ξέρουμε κι από προηγούμενες περιπτώσεις κι η δικαιοσύνη θα κρίνει και θα αποφασίσει. Δεν κρύβω τα λόγια μου. Θέλω να πω στον κόσμο ότι η σεξουαλική κι η σωματική κακοποίηση από ανθρώπους που έχουν εξουσία απέναντι σε άλλους ή που νιώθουν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χάρης Ρώμας: «Αν αποδειχθεί ότι ο Αλέξης Γεωργούλης είναι ένοχος, πρέπει να τιμωρηθεί με μεγάλη ποινή, κι αδελφός μου να ήταν»

Στο Breakfast@star και στην Λιλή Πυράκη μίλησε ο Χάρης Ρώμας για την υπόθεση του Αλέξη Γεωργούλη και τον σάλο που έχει προκληθεί. Στο Breakfast@star και στην Λιλή Πυράκη μίλησε ο Χάρης Ρώμας για την υπόθεση του Αλέξη Γεωργούλη και τον σάλο που έχει προκληθεί. «Είμαι υποχρεωμένος, όπως όλοι μας που έχουμε δημόσιο λόγο, να είμαι άκρως επιφυλακτικός γιατί υπάρχει και το τεκμήριο της αθωότητας. Το ξέρουμε κι από προηγούμενες περιπτώσεις κι η δικαιοσύνη θα κρίνει και θα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Χάρης Ρώμας για Αλέξη Γεωργούλη: «Αν αποδειχθεί ότι είναι ένοχος, πρέπει να τιμωρηθεί με μεγάλη ποινή»

Συνέντευξη στην εκπομπή Breakfast@Star και τη δημοσιογράφο Λιλή Πυράκη παραχώρησε ο Χάρης Ρώμας. Ο γνωστός ηθοποιός, To άρθρο Χάρης Ρώμας για Αλέξη Γεωργούλη: «Αν αποδειχθεί ότι είναι ένοχος, πρέπει να τιμωρηθεί με μεγάλη ποινή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Χάρης Ρώμας: "Αν αποδειχθεί ότι ο Αλέξης Γεωργούλης είναι ένοχος, πρέπει να τιμωρηθεί με μεγάλη ποινή"

"Ακόμα κι αν είναι ο αδερφός μoυ δεν θα χαριστώ κι ας είναι φίλος και συνάδελφος"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»