Ελευθερία Ελευθερίου: «Δεν θα ακυρώσω τον Μάριο για ένα λάθος του»

12:02 - 24/04/2023

Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Πρωινό μας» ήταν σήμερα η Ελευθερία Ελευθερίου. Η τραγουδίστρια μίλησε για το Survivor, τον Μάριο […] The post Ελευθερία Ελευθερίου: «Δεν θα ακυρώσω τον Μάριο για ένα λάθος του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελευθερία Ελευθερίου: «Δεν κρύψαμε ποτέ τις συναντήσεις μας με τον Μάριο μέσα στο παιχνίδι»

Η Ελευθερία Ελευθερίου μίλησε για όλα όσα έγιναν στο Survivor All StarΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Η Ελευθερία Ελευθερίου έχει συγχωρέσει τον Μάριο Πρίαμο: «Δεν θα τον ακυρώσω για ένα λάθος του»

Στο πλατό της εκπομπής «Πρωινό μας» του ΣΚΑΪ βρέθηκε καλεσμένη η Ελευθερία Ελευθερίου το πρωί της Δευτέρας (24/04) και φυσικά ρωτήθηκε για τις σχέσεις της με τον Μάριο Πρίαμο καθώς οι δυο τους είχαν προκαλέσει πολλά σχόλια γύρω από το τι συμβαίνει μεταξύ τους. «Δεν κρύψαμε ποτέ τις συναντήσεις μας με τον Μάριο μέσα στο παιχνίδι. Ο Μπάρτζης μιλούσε για εμάς έχοντας τη στήριξη του Μαρτίκα και του Στάθη. Έχω συγχωρέσει τον Μάριο. Με πλήγωσε πολύ αυτό που έγινε με τον Μάριο, αλλά δεν θα τον ακυρώσω για ένα λάθος του» είπε χαρακτηριστικά η τραγουδίστρια. Υπενθυμίζεται πως η Ελευθερία Ελευθερίου διατηρούσε σχέση με τον Μάριο Πρίαμο όταν εκείνος μπήκε στο Survivor. Η τραγουδίστρια, παρακολούθησε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελευθερία Ελευθερίου: "Δεν θα ακυρώσω τον Μάριο για ένα λάθος του"

"Έχω βάλει τελεία στη σχέση μου με τον Μάριο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»