MasterChef: Ζήτησε συγγνώμη από τη Μαρία Μπέη μέσα από το γράμμα της – «Είπα πολλά κακά, άλλαξα γνώμη»

23:34 - 24/04/2023

Η Πωλίνα Βετσίνοβα ήταν διαγωνιζόμενη που αποχώρησε από την τελευταία μαγειρική δοκιμασία του MasterChef. Στο νέο To άρθρο MasterChef: Ζήτησε συγγνώμη από τη Μαρία Μπέη μέσα από το γράμμα της – «Είπα πολλά κακά, άλλαξα γνώμη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

MasterChef: Ζήτησε συγγνώμη από τη Μαρία Μπέη – «Είπα πολλά κακά πράγματα για σένα, άλλαξα γνώμη», «Δεν πρέπει να κρίνεις από την εμφάνιση»

Η Πωλίνα Βετσίνοβα ήταν η διαγωνιζόμενη που αποχώρησε από την τελευταία μαγειρική δοκιμασία του MasterChef. Στο νέο επεισόδιο που προβλήθηκε το βράδυ της Δευτέρας (24/4) οι διαγωνιζόμενοι διάβασαν το γράμμα που άφησε πίσω της η Πωλίνα μέσα από το οποίο – μεταξύ άλλων – ζητούσε συγγνώμη για τη συμπεριφορά της απέναντι στη Μαρία Μπέη. «Μαρία, είπα πολλά κακά πράγματα για σένα, αλλά όταν πέρασε ο καιρός άλλαξε η γνώμη μου. Είσαι απίστευτος άνθρωπος. Συγγνώμη για όλα. Μπέλλο να προσέχεις το κορίτσι σου», ανέφερε στο γράμμα της η Πωλίνα για τη Μαρία Μπέη, η οποία παραμένει στο MasterChef με τον σύντροφό της, Δημήτρη Μπέλλο. Η Μαρία Μπέη σχολίασε στην κάμερα: «Τα τελευταία τρία γράμματα, ακόμα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»