Αλέξης Τσίπρας για Μπέττυ Μπαζιάνα: «Αποφάσισε να κάνουμε παιδιά, όταν αρρώστησε η μητέρα της από καρκίνο»

10:24 - 25/04/2023

Στη συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης που έδωσε ο Αλέξης Τσίπρας στη Σταματίνα Τσιμτσιλή και το To άρθρο Αλέξης Τσίπρας για Μπέττυ Μπαζιάνα: «Αποφάσισε να κάνουμε παιδιά, όταν αρρώστησε η μητέρα της από καρκίνο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξης Τσίπρας: «H Μπέττυ αποφάσισε να κάνουμε παιδιά, όταν αρρώστησε η μητέρα της από καρκίνο»

Μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε ο Αλέξης Τσίπρας στο Happy Day. Ο Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στη σύντροφο της ζωής του, Μπέττυ Μπαζιάνα και τα δύο παιδιά τους. Παράλληλα, μίλησε για την απώλεια του πατέρα του το 2012, καθώς και στον πρόσφατο χαμό της μητέρας της Μπέττυς Μπαζιάνα. Όπως εξομολογήθηκε ο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αλέξης Τσίπρας: «Η Μπέττυ αποφάσισε να κάνουμε παιδιά όταν αρρώστησε η μητέρα της με καρκίνο»

«Είναι γοητευτική γυναίκα, αλλά περισσότερο γοητευτική είναι η προσωπικότητά της», ανέφερε ο Αλέξης Τσίπρας στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμτσιλή, για την συντροφό του Μπέττυ Μπαζιάνα.«Είναι γοητευτική γυναίκα, αλλά περισσότερο γοητευτική είναι η προσωπικότητά της», ανέφερε ο Αλέξης Τσίπρας στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμτσιλή, για την συντροφό του Μπέττυ Μπαζιάνα.«Η Μπέττυ έχει τον πρώτο ρόλο στο σπίτι, αν δεν τον είχε νομίζω δεν θα πήγαιναν τα πράγματα καλά» εξομολογήθηκε σε άλλο σημείο της συνέντευξής του. «Έχω αναλάβει το πρωινό ξύπνημα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλέξης Τσίπρας: «Η Μπέτυ αποφάσισε να κάνουμε παιδιά όταν η μητέρα της αρρώστησε από καρκίνο»

Ο Αλέξης Τσίπρας έδωσε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στις απώλειες που έχουν βιώσει τόσο εκείνος, όσο και η σύζυγός του Μπέτυ Μπαζιάνα. Ήταν εξάλλου, μόλις τον περασμένο μήνα που έφυγε από τη ζωή η μητέρα της συζύγου του η οποία έδινε μακρόχρονη γενναία μάχη απέναντι στον καρκίνο. Ο Αλέξης […] The post Αλέξης Τσίπρας: «Η Μπέτυ αποφάσισε να κάνουμε παιδιά όταν η μητέρα της αρρώστησε από καρκίνο» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»