Η Τζούλια Αλεξανδράτου μας δείχνει την κόρη της και δηλώνει: «Τρομάζω γιατί είμαστε ίδιες»

11:12 - 25/04/2023

Στις 6 Φεβρουαρίου η Τζούλια Αλεξανδράτου υποδέχτηκε στον κόσμο την κόρη της, στην οποία έδωσε το όνομα Πάρις. «Γεννήθηκε το μωρό μου Πάρις! Σε αγαπάμε όσο δεν υπάρχουν λόγια. Καλωσόρισες ( 9 μήνες πέθανα) κανένας δεν θα καταλάβει το ταξίδι της ζωής. Η ζωή σου είναι δική σου. Θα είμαι για πάντα απίστευτα ευγνώμων, τυχερή […] The post Η Τζούλια Αλεξανδράτου μας δείχνει την κόρη της και δηλώνει: «Τρομάζω γιατί είμαστε ίδιες» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Τζούλια Αλεξανδράτου αγκαλιά με την κόρη της - «Τρομάζω γιατί είμαστε ίδιες»

Αγκαλιά με την κόρη της σε βίντεο στο TikTok η Τζούλια Αλεξανδράτου.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Τζούλια Αλεξανδράτου: Η μεγαλύτερη προσωπικότητα που έχω γνωρίσει – Όταν τη βλέπω τρομάζω γιατί είμαστε ίδιες

Τρισευτυχισμένη είναι η Τζούλια Αλεξανδράτου αφού κρατά στην αγκαλιά της το πρώτο της μωράκι. Το μοντέλο έχει φέρει στον κόσμο την μικρή της κόρη, την «Πάρις». Ιδιαίτερα ενεργή στα social media και ειδικά στο TikTok, «ανεβάζει» συχνά στιγμιότυπα της καθημερινότητάς της. Σε μια από αυτές τις αναρτήσεις, «πρωταγωνιστεί» γι’ άλλη μια φορά η μικρούλα. Η Τζούλια Αλεξανδράτου δημοσίευσε βίντεο στο οποίο κρατάει αγκαλιά το μωρό της και το φιλάει στο μέτωπο. «Η μεγαλύτερη προσωπικότητα που έχω γνωρίσει. Όταν τη βλέπω τρομάζω γιατί είμαστε ίδιες», σχολίασε.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η Τζούλια Αλεξανδράτου αγκαλιά με την κόρη της - «Τρομάζω γιατί είμαστε ίδιες»

Η Τζούλια Αλεξανδράτου περνάει τις πιο ευχάριστες στιγμές της ζωής της από τότε που έφερε στον κόσμο την μικρή της κόρη, την «Πάρις».

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»