Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Η κηδεία μου θα γίνει στην Κύπρο, θα έχουμε χορωδία, αερόστατα με κεριά»

14:10 - 25/04/2023

Στη στήλη «Τι ψυχή(δου) θα παραδώσεις» στην εκπομπή «Breakfast@star» και τη Φωτεινή Ψυχίδου μίλησε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου, ο οποίος περιέγραψε […] The post Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Η κηδεία μου θα γίνει στην Κύπρο, θα έχουμε χορωδία, αερόστατα με κεριά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Στην κηδεία μου θα έχουμε 100μελή χορωδία και αερόστατα»

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου θέλει όταν πεθάνει να έχει την πιο λαμπερή κηδεία και να εκφωνήσει τον επικήδειο ο πρόεδρος της…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Η κηδεία μου θα γίνει στην Κύπρο, θα έχουμε χορωδία, αερόστατα με κεριά και θα φοράω παγέτα»

Για το πώς φαντάζεται την κηδεία του, μίλησε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου, στη στήλη «Τι ψυχή(δου) θα παραδώσεις» στην εκπομπή «Breakfast@star» και τη Φωτεινή Ψυχίδου.Για το πώς φαντάζεται την κηδεία του, μίλησε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου, στη στήλη «Τι ψυχή(δου) θα παραδώσεις» στην εκπομπή «Breakfast@star» και τη Φωτεινή Ψυχίδου.«Δεν μετανιώνω με τίποτα. Τώρα που θα με θάψεις, πιστεύω ότι όλοι αύριο θα ασχολούνται με την κηδεία μου. Στην Κύπρο θα γίνει. Θα έχουμε 100μελή χορωδία, αερόστατα με κεριά στον αέρα. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου:« Στην κηδεία μου θα έχουμε χορωδία 100μελή, αερόστατα και θα φοράω παγιέτα»

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου βρέθηκε καλεσμένος στην στήλη της Φωτεινής Ψυχίδου στο Breakfast@Star σχολιάζοντας με χιουμοριστικό τρόπο, To άρθρο Μαυρίκιος Μαυρικίου:« Στην κηδεία μου θα έχουμε χορωδία 100μελή, αερόστατα και θα φοράω παγιέτα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: "Στην κηδεία μου θα φοράω παγιέτα και το φέρετρο θα έχει κρύσταλλα"

"Τον επικήδειο θα εκφωνήσει ο πρόεδρος της Κυπριακής Δημοκρατίας"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Η κηδεία μου θα γίνει στην Κύπρο με 100μελή χορωδία»

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου περιέγραψε με άκρως χιουμοριστική διάθεση την κηδεία του στη στήλη της Φωτεινής Ψυχίδου «Τι ψυχή(δου) θα παραδώσεις» στην εκπομπή «Breakfast@star». «Δεν μετανιώνω με τίποτα. Τώρα που θα με θάψεις, πιστεύω ότι όλοι αύριο θα ασχολούνται με την κηδεία μου. Στην Κύπρο θα γίνει. Θα έχουμε 100μελή χορωδία, αερόστατα με κεριά στον αέρα. […] The post Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Η κηδεία μου θα γίνει στην Κύπρο με 100μελή χορωδία» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»